Abone Ol

Kocasının korumasıyla aldatan sosyetik güzel kadın kim?

Kocasının koruması ile aşk yaşadığı iddia edilen sosyetik bir kadının, eşi şehir dışına çıktığında, koruma ile baş başa romantizm yaşadığı öne sürüldü.

Kocasının korumasıyla aldatan sosyetik güzel kadın kim?

Sabah Gazetesi'nden Mert Vidinli'nin, "Yasak aşktan Yaş Küçültmeye Sıcak Gündem" başlıklı yazısı şöyle:

"ÇAĞLA'NIN NAOMI GENİ:

Çağla Şıkel, Hakan Akkaya'nın New York Moda Haftası kapsamında düzenlediği defilede baş manken olarak podyuma çıktı. Çağla'yı görenler tüm hafta sonu onu konuştu.

Ben de Çağla'ya 'Sende Naomi genin var' diyorum. Biz yaşlanırız, ona bir şey olmaz! Ama bizde de büyük hata var. Kışın yiyip içiyoruz, havalar ısınınca da hızla diyete girip spor salonlarına koşuyoruz. Çağla'nın kusursuz görünümüne birkaç ayda kavuşmak için planlar yapıyoruz.

YAŞ KÜÇÜLTME:

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'in hangi yıl doğduğu mevzusuyla kafayı bozduğumuz bir hafta sonu atlattık. Kimisi 'Bak yaşını küçük söylemiş' derken, kimisi de 'Kız ağzını bile açmadı' diyordu.

Başak, üstüne bir de yalancılıkla suçlandı. Kadın sohbetlerinde itiraflar da ortaya saçıldı. '40 oldum ama 38 diyorum', 'Bazen üç-beş yaş küçük söylüyorum...' Anlayacağınız; Türk kadını yaşını küçültmeyi seviyor. Hatta uzun seyahatlerde, erkek arkadaşlarından pasaportlarını, kimliklerini gizliyorlar!

KORUMA İLE AŞK:

Yine düşmüşüm beşli bir kadın grubunun ortasına... Nefes almadan dedikodu yapıyorlar... Mevzuları oldukça iddialı... Sosyetik bir kadından bahsediyorlar; 'Biliyor musun, kocasının koruması ile takılıyormuş.

Adam şehir dışına çıktığında, baş başa romantizmin dibine vuruyorlarmış!' Hemen aklıma 'Royals' dizisi geliyor.

Elizabeth Hurley'nin başrolünü oynadığı dizideki en dikkat çekici konu, prensesin yakın koruması ile yaşadığı aşk. Bakalım, bizim sosyetik kadınımız 14 Şubat'ı, eşiyle mi yoksa korumasıyla mı kutlayacak..."