Abone Ol

Sosyete Girişi 25 Bin Dolar Olan Davetin Peşine Düştü

Bernard Arnault'un gelini, Rus model Natalia Vodianova kurucusu olduğu The Naked Heart Foundation'ın galası bu kez Bodrum'da gerçekleştirilecek.

Sosyete Girişi 25 Bin Dolar Olan Davetin Peşine Düştü

117 milyar doları bulan servetiyle dünyanın en zengin insanı Bernard Arnault'un gelini, Rus model Natalia Vodianova, kurucusu olduğu The Naked Heart Foundation'a gelir elde etmek için dünyanın önemli şehirlerinde düzenlediği galasını, bu kez Bodrum'da gerçekleştirecek.

Günaydın'dan Bülent Cankurt'un haberine göre Rusya'nın Nijniy Novgorod kentinde yoksulluk içinde büyüyen Vodianova'nın, yardıma muhtaç çocuklara el uzatmak için kurduğu vakfın gecesi bu akşam Bodrum Villa Maçakızı'nda gerçekleşecek.

80 metrelik teknelerin demirlediği, helikopterlerin havada uçuştuğu Bodrum'da dünya jet-set'inden ve Rus oligarklardan oluşan yaklaşık 200 davetli gala için geldi.

DAVETİYE 25 BİN DOLAR

Galanın davetiyeleri, çift başına 25 bin Euro'dan satılıyor. Yaklaşık 50 Türk de, dünya jet-set'iyle birlikte bu akşamki galada boy gösterecek. Bu arada parası cebinde galaya davet edilmeyi bekleyenlerin, hatta para vermeden galaya gitmenin yollarını arayanların da olduğu iddia edildi.

İki yıldır Maxx Royal Kemer'in reklam yüzü olan Natalia Vodianova, engelli çocukların oynayabileceği oyun alanları açılması için 2004 yılında The Naked Heart Foundation'u kurdu.


Natalia Vodianova'nın bu akşamki galadaki destekçisi, dünyaca ünlü mücevher markası Chopard'ın sanat yönetmeni ve eş başkanı olan Caroline Scheufele.