Abone Ol

Sosyete Çalkalandı: İzzet-Didem Antebi Sessiz Sedasız Boşandı

2009 yılında gösterişli bir düğünle evlenen ve sosyetenin en mutlu çiftleri arasında gösterilen Didem Antebi - İzzet Antebi çifti sessiz sedasız boşandı.

Sosyete Çalkalandı: İzzet-Didem Antebi Sessiz Sedasız Boşandı

Yaklaşık bir yıl aşk yaşadıktan sonra 2009 yılında mutluluklarını Four Seasons otelde düzenlenen muhteşem bir nikahla taçlandıran, Mila ve Moris Mert adında iki çocuğu bulunan Didem Antebi ile İzzet Antebi boşandı. Günaydın yazarı Bülent Cankurt, sürpriz boşanmayı bugünkü köşesine taşıdı.

İşte Cankurt'un 'Sosyetenin en mutlu çifti boşandı' başlıklı o yazısı...

''Mutsuz evlilik ve boşanma haberlerine ara verdim diye sevinirken, sosyeteyi şoke edecek bir boşanma haberi aldım! 2009'da görkemli bir düğünle evlenen ve sosyetenin en mutlu çiftleri arasında gösterilen Didem-İzzet Antebi boşanmış!

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

Bir arkadaşım Antebi çiftini adliyede gördüğünü, yanlarında da avukatları Gülgün Çavuşoğlu ile Sibel Engin'in olduğunu söylediğinde, doğrusu boşanmak için orada olabilecekleri aklımın ucundan bile geçmemiş, 'Başka bir konu için adliyedelerdir' diye düşünmüştüm! Ama araştırınca öğrendim ki, ünlü çift boşanmaya gitmiş ve tek celsede de yollarını ayırmış.

İki yıl önce kalabalık bir arkadaş topluluğuyla, Komşu'da 10. evlilik yıl dönümlerini kutlayan, kızları Mila ve oğulları Moris Mert ile her zaman çok mutlu bir aile tablosu çizen çift, nasıl bu raddeye geldi anlayamadım! Şimdiye kadar boşanmalarına şaşırdığım çiftler olmuştu ama hiçbiri beni, İzzet-Didem Antebi'nin boşanması kadar şaşırtmamıştı. Ne diyelim ikisinin de yolu açık olsun.''

Sosyete Çalkalandı: İzzet-Didem Antebi Sessiz Sedasız Boşandı - Resim: 1