Abone Ol

Sosyal Medya Fenomeni Eylül Öztürk'ün Tepki Çeken Yardım Kampanyası!

Eylül Öztürk, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, sel bölgesindeki insanlara yardım edecek parasının kalmadığını söyleyerek takipçilerinden kendi ürünlerini satın almaları konusunda çağrıda bulundu. Paylaşımın ardından sosyal medya kullanıcılarından büyük tepki topladı.

Sosyal Medya Fenomeni Eylül Öztürk'ün Tepki Çeken Yardım Kampanyası!

Türkiye'nin farklı noktalarında meydana gelen sel ve yangın bölgelerine yardım göndermek için takipçilerine kendi ürünlerini satın aldırmak isteyen fenomen ve tiyatro oyuncusu Eylül Öztürk'e tepki yağdı.

SATTIĞI ÜRÜN KARŞILIĞINDA BAĞIŞ YAPTI

 Öztürk, yangında evleri zarar gören vatandaşlar için takipçileriyle sosyal medya üzerinden yardım topladı. Öztürk, yardım için ayırdıkları bütçenin hepsini kullandıklarını söyleyerek ürün satışı yaptığı takdirde bağış göndereceğini söyledi.

"BİZ KİMSEDEN KARŞILIKSIZ PARA TOPLAMADIK"

Fenomen, gönderdiği tırların üzerinde markasının adını yazdırmasıyla ilgili "O para halkın değil mi?" diye mesaj atan takipçisine "Değil arkadaşlar. O para bize ait. Biz kimseden karşılıksız para toplamadık. Biz bir marka olarak satış yaptık. Parasını veren ürününü aldı, üstelik en indirimli haliyle. Biz de fatura kestik, üstüne devlet vergisini ödedik. Ve kalan karı, yani bize ait olan kısmını cebimize koymak yerine yardım tırı çıkarttık. Böylelikle bir ürün alırken güzel bir şeye de vesile olmuş olundu" dedi.