MedyaFaresi MedyaFaresi

Son dakika: Erdoğan'dan CHP'li vekile çok sert Faşist diktatör yanıtı: Git yat aşağı be...

Manisa'da fabrika açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'li Tezcan'ın kendisi ile ilgili sözlerine sert tepki gösterdi. Erdoğan, "Kalkıyor benimle ilgili 'diktatör' falan diyor. Git yat aşağıya" dedi.

Eklenme: 03 Kasım 2017 18:11 - Güncelleme: 03 Kasım 2017 18:16

Cumhurbaşkanı Erdoğan Manisa'da Zorlu Holding'in Meta Nikel Kobalt sabrikasının açılışını yaptı. Fabirakada 6 milyon akıllı telefon ve tablet üretileceğini dile getirdi. 

Konuşmasında CHP'li Bülent Tezcan'ın kendisi ile ilgili sözlerine sert tepki gsöteren Erdoğan'ın konuşmasının satır başları şöyle: Dün yerli Otomobilin müjdesini vermiştik. bugün de burada yine, 600 milyon liralık bir yatırımın açılışını yapıyoruz.

Bu da gerek grup için gerekse ülkemiz için önemli bir adım. Yılda 6 milyon akıllı telefon ve tablet üretme kapasitesine sahip bu fabrikanın yeni ufukların açılmasına vesile olmasına inanıyorum. Kendi otomobilimizle birlikte kaçırdığımız dünyadaki sıçrama dönemlerinden sonuncusunu yakalama imkanı elde edeceğiz. Yerli otomobil girişimininin bu şekilde sonuçlanacağına ben yürekten inanıyorum. Azmettikten sonra aşılmayacak dağ yoktur. Azmettiler inandılar ve buraya geldiler. 


'DÖRDÜNCÜ BİR HAMLE DÖNEMİNE HAZIRLIYORUZ'

Görüldüğü gibi Türkiye, tarihinin en büyük üçüncü dönüşümünü başarıyla tamamlamıştır. Şimdi 2023 hedeflerimizin ışığında ülkemizi dördüncü bir hamle dönemine hazırlıyoruz. Tıpkı küresel düzeydeki 'endüstri 4.0' atılımı gibi Türkiye de 'kalkınma 4.0'ını başlatmıştır
 

CHP'Lİ VEKİLE 'DİKTATÖR' YANITI

Kalkıyor Erdoğan ile ilgili 'diktatör' falan diyor, Git yat aşağıya. Şahsıma bu lafı eden kişiyı vurdular ve ben kendisini 'geçmiş olsun' diye aradım. Diktatör kalkıp da seni arar mı be? Bu bir merhamettir. Ama yok. Bunlarda bu yok. Bunların bu ülkede dikili ağacı yok. 

KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİ 

Belediye başkanlarını istifası ile ilgili konuşuyorsun, sana ne, sen kendi partine bak. Bizim partimizin uyguladığı taktik, strateji seni ilgilendirmez. Bunca yıldır kazandığın bir seçim var mı? Sen onu söyle. Biz mutluyuz. Böyle başarısız, aşırı derecede gol yiyen bir kaleci olduğu zaman zaten önemli değil.