Abone Ol

Şimdi Pique düşünsün: Shakira Tom Cruise ile aşk yaşıyormuş

Olaylı bir şekilde biten Shakira-Gerard Pique evliliği sonrasında magazin basınını hareketlendiren görüntüler ortaya çıktı…

Şimdi Pique düşünsün: Shakira Tom Cruise ile aşk yaşıyormuş

Uzun yıllardır birlikte olduğu futbolcu Gerard Pique ile yollarını ayıran Kolombiyalı şarkıcı Shakira, dünyaca ünlü aktör Tom Cruise ile görüntülendi... Bulvar gazeteleri çiftin çıkmaya başladıklarını duyurdu.

Pique ile yollarını ayırdıktan sonra yaptığı şarkı ile ünlü futbolcuyu adeta yerden yere vuran ve sosyal medya üzerinden eski eşiyle polemik yaşayan Shakira önceki gün Miami’de düzenlenen Formula 1 yarışında boy gösterdi.

Shakira’nın ünlü aktör Tom Cruise ile yan yana gelmesi ve ikilinin birlikte görüntülenmesi ise kulisleri heyecanlandırdı. 60 yaşındaki Cruise’un Shakira’yla adeta flört ettiğini yazan bular gazetesi, ikilinin çok samimi göründüğünü aktardı. Yarış boyunca Cruise ile Shakira’nın sohbet ettiği görüldü.

Kısa bir süre önce İspanya’dan ayrılma kararı alan Shakira, ABD’nin Miami kentine yerleşmişti. Shakira’nın ABD’de “gizemli bir sevgilisi” olduğu iddia edilmişti.

Geçmişte Nicole Kidman, Penelope Cruz, Katie Holmez ve Hayley Atwell gibi kadınlarla birlikte olan Tom Cruise bir süredir bekardı.