MedyaFaresi MedyaFaresi

Sezercik eski eşinin yanına yaklaşamayacak

Yeşilçam'ın 'Sezercik' lakaplı oyuncusu Sezer İnanoğlu'ndan boşanan Zeynep Yılmaz, eski eşi için uzaklaştırma kararı aldırdı.

Eklenme: 16 Kasım 2017 13:08 - Güncelleme: 16 Kasım 2017 14:12

Bu karara rağmen Sezer İnanoğlu'nun telefonla tacizde bulunduğunu iddia eden Zeynep Yılmaz uzaklaştırma süresinin uzatılmasını istedi.

Mahkeme karara aykırı davranan Sezer İnanoğlu'nun 3 gün zorlama hapsine karar verdi. Sezer İnanoğlu karara itiraz etti, duruşma ertelendi.

''SEN BEDENİNİ SATTIN''

70'li yılların çocuk starı Sezer İnanoğlu, 2015'te spiritüel yaşam terapisti Zeynep İnanoğlu ile evlenmişti. Çift, geçen Kasım ayında boşanma davası açtı. Ancak bu dava devam ederken, Zeynep İnanoğlu, "Eşim 'Sen bedenini sattın. Zengin avcısı! Seni öldüreceğim' diye beni tehdit ediyor" diyerek savcılığa başvurdu. Sezer İnanoğlu'na 'ölümle tehdit ve hakaret' suçlamasıyla dava açılmıştı.

SEZER İNANOĞLU KİMDİR?

Sezercik filmleriyle hafızalarda yer edinen Türk film yapımcısı ve oyuncu Sezer İnanoğlu, 1967 yılında doğdu. Çocuk yaşlarda, Sezercik adıyla çeşitli filmlerde oynadı. Büyüyünce sinemayı bıraktı ve babası Berker İnanoğlu'ndan kalan film şirketinin başına geçti. 19 Şubat 2007 tarihinde cezaevindeyken Mehtap Meral Baykasoğlu ile evlenmiştir ve gözleri doğuştan görmeyen Arzum Ayşe adında bir kız çocukları olmuştur. 27 Eylül 2013'te boşanmışlardır.

Sezer İnanoğlu'nun 1996 yılında evlendiği ilk eşi sunucu Nil Pınar İnanoğlu, Beykoz'daki yalılarında 23 Mart 1997'de başına tabancayla ateş ederek intihar etmişti. Sezer İnanoğlu'nun eşinin ölümünün ardından bunalıma girdiği iddia edilmişti.

Sezer İnanoğlu, üçüncü evliliğini de 30 Temmuz 2015'te spritüel yaşam terapisti Zeynep Yılmaz ile yapmıştı.