MedyaFaresi MedyaFaresi

Seyfi Dursuoğlu ve Huysuz Virjin ilk kez karşı karşıya geldi!

Çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden "Huysuz Virjin" lakaplı Seyfi Dursunoğlu'nun, yıllar önce Mehmet Ali Birand'ın programında "Huysuz Virjin'den sıkılmadınız mı?" sorusuna verdiği "Seyfi Dursunoğlu, onun sırtından geçiniyor" cevabı sosyal medyanın gündemine oturdu.

Eklenme: 18 Temmuz 2020 10:07 - Güncelleme: 18 Temmuz 2020 10:13

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan sunucu Seyfi Dursunoğlu,solunum yetmezliği ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle 87 yaşında hayatını kaybetti. 15 gündür hastanede tedavi altında olan Dursunoğlu'nun ardından sosyal medyada birçok güzel paylaşım yapıldı. Bunlardan biri ise 2013'te aramızdan ayrılan gazeteci ve haber spikeri Mehmet Ali Birand'la yaptığı efsane programdı.

EFSANE PROGRAMDA: SEYFİ DURSUNOĞLU, MEHMET ALİ BİRAND VE HUYSUZ VİRJİN

Mehmet Ali Birand'ın 2006 yılındaki 32. gün programına konuk olan Seyfi Dursunoğlu'nun "Huysuz Virjin"le sohbeti izleyenleri duygulandırdı. Programda Mehmet Ali Birand'la birlikte kanto da söyleyen Dursunoğlu, "Sıkılmadınız mı? sorusuna, "Nasıl sıkılayım, işte buyurun, buyurun... Yetti, yetti de ne yapsın ki Seyfi Dursunoğlu, onun (Huysuz Virjin) sırtından geçiniyor" cevabı herkesi eski günlere götürdü.

15 GÜNDÜR HASTANEDE YAŞAM MÜCADELESİ VERİYORDU

15 gün önce mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye yatan Seyfi Dursunoğlu, solunum yetmezliği ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakıma alındı. 3 gün boyunca yoğun bakımda cihazlara bağlı olarak tedavi gören usta sanatçı Dursunoğlu, 17 Temmuz Cuma günü saat 20 sıralarında hayatını kaybetti.

HUYSUZ VİRJİN LAKABININ NEREDEN GELDİĞİNİ ANLATMIŞTI

"Huysuz Virjin" karakterine hayat veren usta sanatçı, bu lakabın nereden geldiğini şu sözlerle anlatmıştı: "Virjin adını ünlü kantocu 'Minyon Virjin'den aldım. Ramazan eğlencesini yönetirken bana 'Ay ne huysuzsun hiçbir şey beğenmiyorsun' diyorlardı. Çalıştığım arkadaşlar, Virjin'in başına 'Huysuz' koy dediler, böylece Huysuz Virjin" oldum.