MedyaFaresi MedyaFaresi

Şevket Kazan'ın cenazesinde yan yana saf tutan Erdoğan ve Gül'ün arasına başka biri girdi

Eski bakan Şevket Kazan için düzenlenen cenaze töreninde ilk etapta yan yana duran Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan ve 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün arasına sonradan eski İçişleri Bakanı Oğuzhan Asiltürk girdi.

Eklenme: 10 Mart 2020 21:16 - Güncelleme: 10 Mart 2020 21:24

Asiltürk'ün araya girmesi, dikkati çekti.

Ankara'da tedavi gördüğü hastanede dün hayatını kaybeden Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, Adalet ve Çalışma Bakanlıkları görevlerinde bulunan Şevket Kazan bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Erdoğan, Gül ve Davutoğlu cenaze töreninde yan yana

 Ankara'da Hacı Bayram Veli Camii'nde kılınan cenaze namazına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Numan Kurtulmuş, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gül ve Erdoğan yan yana saf tutarken araya Oğuzhan Asiltürk girdi

Cenaze namazı sırasında yan yana saf tutan Erdoğan ile Gül'ün arasına eski İçişleri Bakanı Oğuzhan Asiltürk girdi. Bir süre Erdoğan ve Gül ile sohbet eden Asiltürk, namaz için bu iki ismin arasında cenaze namazı için saf tuttu.

İŞTE YAŞANAN O ANLAR: