Abone Ol

Serenay Sarıkaya'dan Haldun Demirhisar Açıklaması

İş insanı Haldun Demirhisar ile Göcek tatili esnasında görüntülenerek aşk iddialarını güçlendiren oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Sarıkaya, hakkında çıkan aşk haberine açıklık getirdi.

Serenay Sarıkaya'dan Haldun Demirhisar Açıklaması

Serenay Sarıkaya, adının aşk dedikodularına karıştığı ve teknede görüntülendikten sonra "Arkadaşım" açıklamasını yaptığı Haldun Demirhisar’la geçtiğimiz günlerde Göcek'te yeniden objektiflere takılmıştı.

"GÖRÜNTÜLENDİĞİM YER BENİM EVİM" 

Etiler’de görüntülenen 28 yaşındaki oyuncu, aşk haberlerinin hatırlatılması üzerine konuya açıklık getirdi. Sarıkaya, "Konuyla ilgili yeni bir şey söylemek istemiyorum" dedi.

"Daha önce de bu haberleri yalanlamıştım zaten" diyen oyuncu şöyle devam etti; "Görüntülendiğim yer benim evim. Arkadaşlarımla bir araya gelmek kadar doğal bir şey olamaz. Her seferinde çıkan aynı haberleri yalanlamak istemiyorum."

Tekrar bir tatil planı olup olmadığı sorulan Seranay Sarıkaya, “Artık işler hareketleniyor. İşler daha ön planda şuan” açıklamasında bulundu.

NE OLMUŞTU? 

Geçtiğimiz haftalarda ünlü oyuncunun, iş insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı ileri sürülmüştü. İkilinin, Göcek Bedri Rahmi Koyu'nda teknede birlikte görülmesi dedikoduları daha da alevlendirmişti.