MedyaFaresi MedyaFaresi

Seren Serengil'den hapis paylaşımı

Mahkemeden hapis cezasına çarptırılan Seren Serengil bir paylaşımda bulundu.

Eklenme: 27 Ocak 2018 11:24 - Güncelleme: 27 Ocak 2018 11:34

Gülben Ergen'in şikayeti üzerine, 3 günlük tazyik hapsine karar verilen Seren Serengil cezayla ilgili paylaşımda bulundu.

Seren Serengil'in paylaşımı şöyle:

"Yani tabiki bu bizim yaptığımız haberlerle ilgili durum değil. Ben Yasemin hanım için her zaman o müdafaaları yapardım. Evli olan ve yuvası yıkılan ve yuvayı yıkan her kadının karşısında her zaman oldum. Gülben'le de alakalı eleştirilerim de oldu. Ama bunlar bu nedenden dolayı değil hapis cezası... Biliyorsun ki tedbir kararı alınıyor ya tedbir kararından sonra konuşulmaması gerekiyor. Ama tabi ki ben konuşmaya devam ettim. Sana da kuliste dedim ki 'Ben konuşacağım, gerekirse içeri de gireceğim' dedim ve şu anda içeri de gireceğim. Yasemin Hanım için bütün 3 günlerim feda olsun. Şu anda Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'ne gidiyorum. Orada da röportajlar filan yaparım."

Seren Serengil'in Duymayan Kalmasın'daki program partneri Cengiz Semercioğlu ise sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

"Ben böyle bi karar gormedim... Bugün cezaevine böyle gönderiyorduk sereni... cuma gününe erteletti son dakikada... bu isten dolayı seren hapis yatarsa kimse kimseyle ilgili konuşamaz hale gelir ki olabilecek en kotu emsal olur bu..."