Abone Ol

Sera Savaş’tan Yeni Albüm Müjdesi - Kafamın İçi Bir Meyhane

Sevenlerinin 'zor zamanların yoldaşı' olarak tanımladığı, romantik şarkıların mimarı Sera Savaş, ilk albümü 'Son Güzel Havalar'ın ardından baharı ikinci albümü ile karşılıyor.

Sera Savaş’tan Yeni Albüm Müjdesi - Kafamın İçi Bir Meyhane

Her şarkısında, gerek sözleri gerekse yorumuyla hislerini dinleyicisine geçirmeyi başaran Sera, 'Kafamın İçi Bir Meyhane'de adeta kendini aşıyor. Müziğin ahengine kendinizi kaptıracağınız ve Sera'yla birlikte içten içe haykırarak söyleyeceğiniz bir şarkı 'Kafamın İçi Bir Meyhane'.
 
Beyoğlu sokaklarında çekilen klipte Sera, şarkının hikayesini izleyicisine yaşatmayı da başarıyor.


 
"Bu şarkıyı İstanbul’da bir gece yarısı yazmıştım. Kafamdan geçenlere anlam veremediğim ama garip bir şekilde mutlu olduğum bir zamandı. Şarkılara gelince, İstanbul’un büyülü bir tarafı var. Sokaklarını ne kadar gezsem de kaybolmanın verdiği bir huzur var İstanbul’da. Birini sevmek gibi aslında. Çok spontane bir şehir. Nerede, ne zaman, kiminle karşılaşacağını asla tahmin edemiyorsun".
 
İlk albümde olduğu gibi kayıt, aranje ve mix işlemlerinde Berkant Ali'yle birlikte çalışan Sera’ya enstrümanlarda Onur Gülanber ve Jorge Varde eşlik ediyor.

Garaj Müzik etiketli albümün ilk şarkısı 'Kafamın İçi Bir Meyhane' tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Belemir Çelebi Belemir Çelebi
Kaynak: Medyafaresi.com