Abone Ol

Seksi yıldız Monica Bellucci'den bomba itiraflar

İspanya'nın San Sebastian kentinde bu yıl 65'incisi düzenlenen San Sebastian Uluslararası Film Festivali'nde, İtalyan aktris Monica Bellucci'ye 'Kariyer Ödülü' (Donostia) takdim edildi. Güzel oyuncu yaptığı konuşmada bomba itiraflarda bulundu.

Seksi yıldız Monica Bellucci'den bomba itiraflar

Monica Bellucci, San Sebastian Uluslararası Film Festivali'nde 1986'dan bu yana verilen 'Donostia' adlı kariyer ödülünü almak için İspanya'ya geldi.

Basın toplantısında ödülden dolayı çok heyecanlı olduğunu belirten İtalyan sinema sanatçısı, "Öncelikle çalıştığım tüm yönetmenlere teşekkür ederim. Tüm dünyayı dolaştım ve farklı kültürler tanıdım. İnsani tecrübelerin yoğun olduğu bir iş yapıyorum ve işim sayesinde kendi kişiliğimi çok zenginleştirdim. Rol aldığım filmlerden bazıları büyük başarı elde ederken bazıları aynı şansı yakalayamadı ama hepsi benim için büyük tecrübe oldu. Eğer geçmişe dönebilsem yine aynı filmlerde oynardım; çünkü hepsi bana çok şey öğretti" dedi.

Seksi yıldız Monica Bellucci'den bomba itiraflar - Resim: 1

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan 52 yaşındaki güzel, "Sinema Arzum, bu işe başladığım ilk günkü gibi. Ben hala öğrenecek çok şeyim olduğuna inanıyorum. Şu an planlarım arasında olmasa da gelecekte yapımcılık, senaryo yazarlığı veya yönetmenliği deneyebilirim" ifadelerini kullandı.

"Sinema yıldızı nasıl olunur?" sorusuna Bellucci, "Hayatta sadece bir kişi seni bir yıldız gibi hissettirir, o da annendir. Eğer annen sana bir yıldız gibi davranır, o hissi verirse yıldız olursun. Diğer türlü bir yıldız olsan da aslında hiçbir şey olmamışsındır" cevabını verdi.

San Sebastian Uluslararası Film Festivali'nde, Bellucci'nin başrolde yer aldığı, yönetmenliğini 'nin yaptığı 2000 yapımı 'Malena' adlı film de gösterilecek.