Abone Ol

Genç polis Tayfun Yücel, şehit olmasaydı iki ay sonra evlenecekti

Nişanlı olan ve iki ay sonrada yapılacak düğün için de hazırlık yapan şehit polis memuru 25 yaşındaki Tayfun Yücel'in Adana'nın Ceyhan İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.

Genç polis Tayfun Yücel, şehit olmasaydı iki ay sonra evlenecekti

ŞIRNAK'ın İdil İlçesi'nde 1 Şubat'ta PKK'lı teröristlerce yola yerleştirilen el yapımı patlayıcının zırhlı ekip aracının geçişi sırasında patlatılması sonucu ağır yaralanan polis memuru 25 yaşındaki Tayfun Yüce, tedavi gördüğü GATA'da şehit oldu. Nişanlı olan ve iki ay sonrada yapılacak düğün için de hazırlık yapan şehidin Adana'nın Ceyhan İlçesi'ndeki baba ocağına ateş düştü.
Emek Mahallesi'nde oturan aileye acı haberi gece yarısı şehidin amcası Nazım Yüce verdi. 4 çocuk sahibi baba Tahir ile anne Elif acı haberle yıkıldı. Haberi duyan komşuları ve yakınları eve akın etti. Bir süre sonra emniyet yetkilileri de sağlık ekipleriyle eve gelerek aileye başsağlığı diledi. Türk bayraklarıyla donatılan şehidin baba evine taziye çadırı kuruldu.

NİSAN'DA DÜĞÜNÜ VARDI
Şehit Tayfun Yüce'nin 4 yıllık polis memuru olduğu ve ilk görev yeri olan Kahramanmaraş'tan geçen sene Şırnak'ın İdil İlçesi'ne atandığı belirtildi. Şehidin ayrıca bir yıl önce Ceyhan Belediyesi'nin etüt merkezinde görev yapan öğretmen Nurşin Güven ile nişanlandığı ve nisan ayında da evlenecekleri öğrenildi.

Genç polis Tayfun Yücel, şehit olmasaydı iki ay sonra evlenecekti - Resim: 1

Genç polis Tayfun Yücel, şehit olmasaydı iki ay sonra evlenecekti - Resim: 2

Genç polis Tayfun Yücel, şehit olmasaydı iki ay sonra evlenecekti - Resim: 3

Genç polis Tayfun Yücel, şehit olmasaydı iki ay sonra evlenecekti - Resim: 4

Genç polis Tayfun Yücel, şehit olmasaydı iki ay sonra evlenecekti - Resim: 5

Genç polis Tayfun Yücel, şehit olmasaydı iki ay sonra evlenecekti - Resim: 6

Genç polis Tayfun Yücel, şehit olmasaydı iki ay sonra evlenecekti - Resim: 7

dha