MedyaFaresi MedyaFaresi

Sedat Peker Hadi Özışık'ı ifşa Etti: Herkesi Rezil Ederim

Son günlerde videolarıyla gündem olan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, internethaber.com sahibi Hadi Özışık'ı twitter'dan ifşaladı.

Eklenme: 18 Mayıs 2021 22:25 - Güncelleme: 18 Mayıs 2021 22:38

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Sedat Peker arasında aracılık yaptığı iddia edilen Hadi Özışık, kendini ‘’Söyleyen şerefsiz’’ sözleri ile savundu. Peker de bu açıklamanın ardından Özışık ile olan görüşmesinin görüntülerini paylaştı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker ile görüştüğü ifade edilen Hadi Özışık, Halk TV'ye açıklama yaparak, "Görüşen şerefsizdir" yönünde açıklama yaptı.

Hadi Özışık'ın açıklamalarından kısa bir süre sonra Sedat Peker, söz konusu görüşmenin videosunu yayınladı. Hadi Özışık'ın Peker ile konuşmasında Süleyman Soylu ve oluşan gündeme ilişkin Peker'e bilgi verdiği görüldü.

İki videoyu peş peşe paylaşan Peker, "Kıymetli dostlarım, İnternethaber sitesinin sahibi olan Hadi Özışık - Süleyman Özışık kardeşler en yakınları olan Süleyman Soylu'yla benim aramda aracılık yaptıklarını yalanlamışlar. 'Söyleyen şerefsizdir' demişler. Ben kimseye hile yapmam, ancak kendimi de rezil duruma düşürmem" notunu düştü.

İŞTE İLK VİDEO

İKİNCİ VİDEO DA ŞÖYLE:

İkinci videoyu da paylaşan Sedat Peker, ‘’Anlatımlarımda ismi geçen herkesi uyarıyorum. Beni yalanlamayın, herkesi rezil ederim. Adam gibi dik duracağız. Yoksa yerle yeksan ederim!’’ dedi.