Abone Ol

Sedat Peker: Bilgi ve Belge Devletin İçinden Geldi

Eski bakan Tantan, Peker'in açıkladığı belge ve bilgileri 'Devlet aklına sahip insanların bunları açığa çıkarmak adına gönderdiğini' söylemişti. Peker, bu sözlere 'Doğru' yanıtını verdi.

Sedat Peker: Bilgi ve Belge Devletin İçinden Geldi

Devlet, siyaset, medya ve mafya ilişkilerine dair itiraflarda bulunan Sedat Peker, eski İçişleri Bakanı ve Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan'ın kendisiyle ilgili açıklamalarına yanıt verdi.

Eski bakan Tantan, Sedat Peker'in açıkladığı belge ve bilgileri "Devlet aklına sahip insanların bunları açığa çıkarmak adına gönderdiğini" söylemişti. Bu sözlere yanıt veren Peker “Doğru” diyerek, Twitter hesabından şunları yazdı:

“Kıymetli büyüğüm Sayın Sadettin Tantan, sizi her ne kadar yüz yüze tanımamış olsam da bütün Adapazarlılar, Kafkas asıllılar gibi çocukluğumdan beri hayranlık duyar, saygı beslerim. Yorumunuz doğrudur. Sizleri tanımasa da sizin ekolünüzden yetişmiş, devletin çerisindeki namuslu görevlilerden ses kayıtları, Whatsapp yazışmaları ve resmi evraklar şahsıma ulaştırılmıştır. Kafkas kültüründe uğradığı haksızlık karşısında mücadele için bir yemin eden ve ölene kadar bu sözden dönmeyen savaşçıya“Abrek”ismi verilir. Söz namus.”