Abone Ol

Seda Sayan Oğlundan Sonra Bir Darbe De Safiye Soyman'dan Yedi! Nikahına Gitmeyecek!

Kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile evlilik hazırlığında olan Seda Sayan'ın nikahında en yakın arkadaşı Safiye Soyman olmayacak. Oğlu tarafından veto edilen Seda Sayan'ı en yakın arkadaşı da yalnız bırakıyor. Soyman nikaha gidemeyeceği için ise hediyesini önden verdi.

Seda Sayan Oğlundan Sonra Bir Darbe De Safiye Soyman'dan Yedi! Nikahına Gitmeyecek!

Seda Sayan evlilik haberiyle gündem olmaya devam ediyor. Genç müzisyen sevgilisi Çağlar Ökten ile mayıs ayında Prag'ta evlenmeye hazırlanan Seda Sayan'a, oğlu Oğulcan Engin'den veto gelmişti. Ünlü şarkıcı şimdi de yakın arkadaşı Safiye Soyman cephesinden hayal kırıklığına uğradı. 2. Sayfa adlı magazin programına konuk olan Safiye Soyman, Seda Sayan'ın nikahı hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

"SEDA SAYAN'IN NİKAHINA KATILAMAYACAĞIM"

Sayan'ın müstakbel eşini yere göğe sığdıramayan Soyman, "Seda Sayan dopdolu bir insandır. Çok mutlu olsun. Damadı çok sevdim, çok efendi. Birbirlerine çok yakışıyorlar çok da aşıklar. Çağlar çok kültürlü bir çocuk. Seda Sayan, Çağlar'a çok aşık. Tabii bunun karşılığını aldığı için. Seda Sayan'ı her konuda uyardım ve haklı da çıktım. Kendisi çok akıllı bir insan ve düşünür, tartar. Çağlar'la ilgili araştırma yapmadım. Çünkü Enbe Orkestrası'nda solist gelen biri. Boş bir çocuk değil" dedi.

"Ben nikahta olmayacağım. Çünkü benim o tarihte programım var. Ben gidersem öbür arkadaşlarına da yanlış olur. Seda Sayan, ekibi ve Çağlar'la gidecek nikaha. Benim program daha önceden belli olan bir şeydi. Geldikten sonra güzel bir yemek verecekler. Şık bir beyaz elbise giyer. Programım iptal olursa giderim."