Abone Ol

Seçimi kaybeden Kılıçdaroğlu'na ilk isyan bayrağını İYİ Partili isim açtı

Türkiye ikinci turda sandığa gitti. Resmi olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu'nu geride bıraktı. İBB İYİ Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Özkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Ronaldo ve Messi gibi iki futbolcuyu yedek kulübesinde bekleten teknik direktör suçlu.. Benden bu kadar..." ifadelerini kullandı.

Seçimi kaybeden Kılıçdaroğlu'na ilk isyan bayrağını İYİ Partili isim açtı

İBB İYİ Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Özkan, ikinci tur seçim sonuçlarına ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Cumhurbaşkanlığı İkinci Tur seçiminde, Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan ile Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu yarıştı.

Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci tur için seçim sonuçları büyük oranda açıklandı. Resmi olmayan verilere göre, sandıkların 98,33'ü açılırken, Recep Tayyip Erdoğan yüzde 52.10 oy oranıyla seçimi kazandı. 

İYİ PARTİ'DEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A TEBRİK MESAJI

Seçim sonuçlarının açıklanmasıyla birlikte İYİ Parti'den dikkat çeken bir mesaj geldi. İBB İYİ Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Özkan sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Erdoğan'ı tebrik eden Özkan, "Ronaldo ve Messi gibi iki futbolcuyu yedek kulübesinde bekleten teknik direktör suçlu.. Benden bu kadar... Bana da yakışan; Tebrikler Recep Tayyip Erdoğan..." ifadelerini kullandı.