MedyaFaresi MedyaFaresi

Seçimden beri ortada görünmeyen Ali İhsan Yavuz'dan flaş Şahan Gökbakar açıklaması

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz İstanbul seçimlerinde taklidini yapan komedyen Şahan Gökbakar içinde’ Hatta bir ara bende onun taklidini yapayım sonrada sosyal medyada paylaşayım dedim’ dedi.

Eklenme: 29 Ağustos 2019 12:06 - Güncelleme: 29 Ağustos 2019 13:38

Ak Parti Genel  Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz seçim bölgesi Sakarya’da, internet haber sitesi medyabar.com’u ziyaret ederek burada İstanbul seçimleri sonrasındaki süreci değerlendirdi.

Ak parti Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekeli Ali İhsan Yavuz ''Hiçbirşey olmasa bile kesinlikle birşeyler oldu'' sözü ile ilgili konuştu.

Ayrıca o dönem taklidini yapan Şahan Gökbakar'ın taklidine güldüğünü ve kendisinin de bir ara Şahan'ın taklidini yapmayı düşündüğünü söyledi.

Yavuz şunları söyledi:

‘’Hatta bir ara bende onun taklidini yapayım sonrada sosyal medyada paylaşayım dedim. Senin mi taklidin güzel benim mi taklidim güzel ? millet bir karar versin diyeyim dedim. Kargaşa içerisinde meseleyi o kadar ileri götüremedim. O kendi işini yapıyor. Çok da güzel yapmış karşılıklı yazıştık orada.

Karşılaşsak çokda keyifli bir muhabbet edebilecğimizi düşünüyorum. Ama başkalarının kurduğu cümleyi bana ait olup olamadığını bilmeden bizim taklidimizi yaptı.Taklitler işin esasını  gerçeğini yaşatmak üzere anlam ifade ederler. Bu anlamda Şahan'ın bana katkısı olduğunu düşünüyorum. Bu söz bana ait olmamakla birlikte beni hiç rahatsız etmediğini çok rahatlıkla söyleyebilirim.

HİÇ BİR ŞEY OLMASA BİLE

Yavuz kendisiyle özleşen hiçbir şey olmaza bile kesinlikle bir şey oldu sözüyle ilgili olarak ‘’Birçok sözümüz var ve ben böyle bir söz söylemediğimi bildiğim için hiçbirşey olmasa bile kesinlikle birşeyler oldu sözü bana affediliyor. Ben sonra dedim ki ya olur ya ben bir yerde heycandan söylemiş olabilirim başka yerlerde alınan cümleleri yan yana getirerek birazda kendileri ekleyerek bana affettiler bu cümleyi. Yok böyle birşey. Ama siz diyeceksiniz ki ortadan kaldırmak, yok etmek için mücadele etmediniz diyeceksiniz ?Bende bıraktım. Demekki millet kurgudan hoşlanıyor.

EKREM İMAMOĞLU KURGU

Yavuz , İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için ‘’İstanbulda aslında CHP adayı bir kurgu bir mühendislik çalışması olarak karşımıza çıktı Gittikçe daha iyi ne olup bittiğini bütün millet olarak anlayacağız. Biz göreceğiz siz göreceksiniz onlar görecek.Burada da bir kurgu var kurguya alışmış bir kesim var. ‘dedi.