Abone Ol

Şebnem Şirin'in Ağabeyi Canlı Yayına Bağlandı: Sözleri Yürekleri Dağladı

Boğazı kesilerek öldürülen Şebnem Şirin’in ağabeyi Şevket Şirin, Fulya ile Umudun Olsun programına bağlanarak bir açıklamada bulundu.

Şebnem Şirin'in Ağabeyi Canlı Yayına Bağlandı: Sözleri Yürekleri Dağladı

Türkiye, yine bir kadın cinayeti haberi ile sarsıldı. Denizli’nin Pamukkale ilçesinde, 25 yaşındaki Şebnem Şirin, erkek arkadaşı Furkan Zıbıncı tarafından boğazı kesilerek öldürüldü.

Yaşanan olay tüm Türkiye’yi yasa boğarken Şirin’in ağabeyi Şevket Şirin Fox Tv’deki ‘Fulya ile Umudun Olsun’a  bağlanarak duygularını canlı yayında anlattı.

“BİZ YANDIK BAŞKALARI YANMASIN...”

“Kardeşimizi bugün toprağa verdik. Böyle bir acının tarifi yok. Böyle acılar yaşanmasın artık” diyen ağabey Şirin, devamında şöyle konuştu: “Benim kardeşim cıvıl cıvıldı. Hayat doluydu. Böyle şeyleri kimse hak etmez o da hak etmedi. Artık bu ülkede bunlar olmasın, yaşanmasın. Adalet yerini bulsun istiyoruz.

Başka annelerin yürekleri yanmasın. Biz kardeşimizi toprağa gömdük şimdi o eve nasıl gireceğiz bilmiyoruz. Böyle bir acı yok. Evladımızı toprağa verdik, biz onun odasına nasıl gireceğiz. Şebnem kadın cinayetlerine kendine dert ederdi. Biz yandık başkaları yanmasın. Sabıkasının olduğunu bilmiyorduk. En ağır cezayı alsın…”