Abone Ol

Şebnem Dönmez tektaş pırlanta satışlarını nasıl patlattı? VİDEO

Ezel Akay'dan boşandıktan sonra Atasay'ın tektaş pırlanta reklamlarında oynamaya başlayan Şebnem Dönmez, firmanın satışlarını tam 20 kat artırdı. İzleyici, dul olan Dönmez'in verdiği mutlu evlilik mesajının içtenliğine inandı.

Şebnem Dönmez tektaş pırlanta satışlarını nasıl patlattı? VİDEO

Ezel Akay ile yaptığı evliliği bir süre önce noktalayan Şebnem Dönmez, şu sıralar Atasay Kuyumculuk'un tektaş pırlanta reklamlarında boy gösteriyor. Evlilikte mutluluğu bulamamış olsa da; firmanın yetkilileri, Dönmez'in reklam filminde sevgilisine 'Beni şu kadarcık sevsen yeter' diyerek ondan bir tektaş istemesinin insanları evlenmeye yönlendirdiğini söylüyor.

Talepler 20 kat arttı
Yetkililer, Dönmez'in rol aldığı reklam filminden sonra evlenme teklifinin sembolü haline gelen tektaş pırlanta satışlarında 20 katlık bir artış gerçekleştiğini belirtiyor. Kuruluşlarının 70. yıldönümü şerefine 'Tektaşsız kadın kalmayacak' sloganından hareketle bir reklam kampanyası başlattıklarını ifade eden yetkililer şöyle konuşuyor: "Böylesine bir ilgi beklemiyorduk. Pars McCann Erickson Reklam Ajansı'nın katkılarıyla çektiğimiz reklam tüm kuyumculuk sektörünü canlandırdı." Boşanmış bir kadının da samimi bir evlilik mesajı verebileceğini gözler önüne seren Dönmez, filmin başarısının kendisini çok mutlu ettiğini dile getirirken Atasay Kuyumculuk yeni bir reklam filmi çekmek için kolları çoktan sıvadı.
Bülent İPEK

İŞTE O REKLAM