MedyaFaresi MedyaFaresi

Savaşçı'nın yeni sezonu ne zaman başlıyor? Savaşçı 77. bölüm 1. fragmanı

Savaşçı 77. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda ise yeni bölüme dair ipuçları yer aldı. İşte detaylar...

Eklenme: 07 Ekim 2019 16:11 - Güncelleme: 07 Ekim 2019 16:15

Fox Tv'nin başarıılı dizilerinden olan Savaşçı'nın 77.bölüm fragmanı yayınlandı.

Seyircilerini yeni sezonda neler bekleyecek?

İşte tüm detaylar..

Savaşçı yeni sezonuyla 13 Ekim Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. Savaşçı dizisinin 4. sezonunda, Türkiye'ye karşı kurulmuş olan bütün terör örgütlerini bir araya getirerek büyük bir güç elde etme peşinde olan, uluslararası bir terör ağına karşı mücadele etmek için harekete geçecek.

Ancak örgütün yaptığı her hamle, tehlikenin ne kadar ciddi boyutlarda olduğunu gösterirken, Kılıç Timi bu hamleleri bozacak ve ne pahasına olursa olsun, bu terör odaklarına aman vermeyecektir.

Savaşçı 77. bölüm 1. fragmanı

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SAVAŞÇI 76. BÖLÜM ( SEZON FİNALİ) ÖZETİ...

Velid Kılıç Timi’ne tuzak kurar. Adamlarına timin geçiş yollarına bomba döşetmektedir. Ancak bir yandan da işin gecikmesinden dolayı endişelidir. Adamlarına telsizle işi çabuk bitirmeleri talimatını verir. Teröristler işi bitirip Velid’in yanına döner.

Bu arada Funda Üsteğmenin kullandığı helikopterde bulunan Kağan ve Yörük Haydar köye yaklaşmaktadır. Velid Kılıç Timi’nin onlara doğru yaklaşmakta olduğunu görür. Kılıç Timi kendilerine kurulan tuzaktan habersizdir. Velid adamlarından birine erken ateş etmemesi konusunda emir verir. Velid ve teröristler pusuya yatmıştır.

GALİP YARALANIYOR

Kağan ve Haydar arkadaşlarının akıbetini öğrenmek için acele ederken köyden silah sesleri gelmektedir.

Kağan, Haydar’a teröristlerin Timin köye girişini engellemek için here yere bomba döşediklerini söyleyerek, “Acele etmemiz lazım. Önceliğimiz köylüler” diyerek hemen helikopterden aşağı atlayarak köye doğru harekete geçerler.

Patlamaların şiddetiyle Astsubay Galip yaralanmıştır. Bayram, Galip’in yerde hareketsiz şekilde yerde yattığını görünce “Galip” diye bağırır.