Abone Ol

Şarkıcı Ebru Gündeş umreye kiminle birlikte gitti?

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde Ebru Gündeş hakkında bir yazı kaleme aldı.

Şarkıcı Ebru Gündeş umreye kiminle birlikte gitti?

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Cankurt, şarkıcı Ebru Gündeş'in umreye gittiğini belirtirken, "Ebru Gündeş'in bu kez kutsal topraklara gittiği kesin. Üstelik beraberinde, 7 yaşındaki kızı Alara Zarrab'ı da götürmüş" diye ifade etti.

Cankurt, "Gündeş'in yeni albümünün başarısı için de dua ettiğini duydum" diye de belirtti.

ABD'de tutuklu bulunduğu cezaevinden “itirafçı” olup çıkan ve New York'ta lüks içinde yaşayan Reza Zarrab'la Ebru Gündeş, 2010 yılında evlenmişti. Zarrab, Mart 2016'da Amerika'da tutuklanmış ve itirafçı olmuştu. Ebru Gündeş, kızı Alara Zarrab ile birlikte geçen yıl Reza Zarrab'ın yanına Amerika'ya ziyarete gitmişti.

Bülent Cankurt'un yazısı şu şekilde:

"Beş yıllık suskunluğunu 'Aşık' isimli yeni albümüyle bozan ve ortalığı kasıp kavuran Ebru Gündeş, kutsal topraklarla buluştu. Gündeş'in daha önce de umreye gittiğine dair iddialar ortaya atılmış ancak Gündeş, 'Umreyi ziyaret etmek istediğim doğru ama henüz gitmedim.

Gitsem de duyurmam' demişti. Belki o açıklamasından sonra gitmiştir, bilmiyorum! Duyurduğum için belki bana da bozulacak ama Ebru Gündeş'in bu kez kutsal topraklara gittiği kesin. Üstelik beraberinde, 7 yaşındaki kızı Alara Zarrab'ı da götürmüş.

Geçen perşembe özel bir turla kızı ve iki arkadaşı ile Medine'ye uçan Ebru Gündeş, ertesi akşam Mekke'ye geçmiş. Mekke'de Raffles Hotel'de konaklayan Gündeş, dini vecibelerini yerine getirip pazar günü yurda geri dönmüş. Bu arada Gündeş'in yeni albümünün başarısı için de dua ettiğini duydum."