Abone Ol

Sarıklı bir adam tarafından hakarete uğrayan Hazal isyan etti: Neredesiniz?

İstanbul Fatih Karagümrük’te ailesiyle birlikte taksi bekleyen Hazal Günaydın Ersoy, yaşlı, sarıklı bir adamın kendilerine yönelik hakaretlerini sosyal medyada paylaştı.

Sarıklı bir adam tarafından hakarete uğrayan Hazal isyan etti: Neredesiniz?

Hazal Günaydın Ersoy, Twitter hesabından yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Bugün yaşadığım olay ve videosu. Öncesini geçirdiğim sinir krizinden ve şoktan ötürü çekemediğim için ancak bu kadarı var. Annem, ablam ve yanımda arkadaşlarımla Fatih/Karagümrük’te taksi bekliyordum. Bu adam tekerlekli sandalyeyle yanımıza geldi.

Hepimiz etek ve şort giymiştik. Bize ‘eşoğuleşek ve şerefsizin evlatları’ dedi. Önce annem müdahale etti gayet sakince. Sakinliğimizi görünce cesaret buldu ve hakaretlerine devam etti.”

Paylaştığı video

“BİRDEN AYAĞA KALKTI VE YÜRÜDÜ”

“Hepimizin cehennemlik olduğunu söyledi ve küfür etmeye devam etti” diyen Ersoy şunları kaydetti:

“Video çekmeye başladığımda birden ağız değiştirdi ve sizi Allah’a havale ediyorum gibi masumane tavırlar sergilemeye başladı. Tekerlekli sandalyesini kullanan bir kadındı.

Ve suratını bize hiç çevirmedi. Öylece yola baktı. Tekerlekli sandalyedeki bu adam da sinirlenmeye başlayınca birden ayağa kalktı ve yürüdü. Bu da ne enteresan değil mi?

Sırf etek giydiğim için bu ülkede bana eşoğuleşek ve ölmüş babama ‘şerefsiz’ dendi. Söyleyecek bir kelimem dahi yok artık. Tükendim.”

“BU KADINLAR ÖLDÜRÜLÜRKEN NEREDESİNİZ SİZ”

Videoda Ersoy, hakaret eden adama şu ifadelerle tepki gösterdi:

“Nereden alıyorlar bunlar bu gücü? Tecavüzcülere konuşacaksınız, milletin parasını çalanlara konuşacaksınız... Bu kadınlar öldürülürken neredesiniz siz?”

Sarıklı bir adam tarafından hakarete uğrayan Hazal isyan etti: Neredesiniz? - Resim: 1

Sarıklı bir adam tarafından hakarete uğrayan Hazal isyan etti: Neredesiniz? - Resim: 2