Abone Ol

Sanatçılardan Maltepe'deki Demokrasi Mitingine Çağrı

CHP tarafından 21 Mayıs Cumartesi günü saat 18.00'de gerçekleştirilecek olan "Milletin Sesi" İstanbul mitingine sanat camiasından büyük destek geldi. Ünlüler Demokrasi için halkı Maltepe miting alanına çağırdı.

Sanatçılardan Maltepe'deki Demokrasi Mitingine Çağrı
CHP'ye destek veren sanatçılar arasında Rutkay Aziz, Nur Sürer, Burhan Şeşen, Zülfü Livaneli, Zuhal Olcay, Niyazi Koyuncu, Zeynep Beşerler de bulunuyor.

CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu hakkında verilen yargı kararının ardından Bursa’dan İstanbul’a alınan ve Maltepe Sahil Miting Alanı’nda 21 Mayıs Cumartesi saat 18.00’de gerçekleştirilecek ‘’Milletin Sesi’’ İstanbul Mitingi öncesinde mitinge katılacak sanat camiasının önemli isimleri çektikleri videolar ile ‘’Milletin Sesi’’ İstanbul Mitingi’ne destekte bulunuyor.

Sanat camiasının önemli isimleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çağrısıyla düzenlenecek ‘’Milletin Sesi’’ İstanbul Mitingi öncesinde vatandaşları 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü saat 18.00’de Maltepe Sahil Miting Alanı’na davet ediyor.

CHP İstanbul İl Başkanlığı Kültür ve Sanat Komisyonu’nun Twitter hesabından yayınlanan videolarda ‘’ Tüm adaletsizliklere ve eşitsizliklere karşı; özgürlüğü, adaleti, aydınlık geleceği savunmak ve umudu örgütlemek için ülkemizin mutlu yarınlarını beraber inşa edeceğimiz halkımızla 21 Mayıs Cumartesi saat 18.00'de Maltepe Miting Alanı'nda buluşalım.’’ mesajı veriliyor.

İşte o paylaşımlar:

Cansu Pekin Cansu Pekin
Kaynak: Medyafaresi.com