Abone Ol

Sanal alem Fenerbahçe esprileri ile yıkılıyor!

İşte esprilerden bazıları: "Fenerbahçeli futbolcular stattan çıkmak için Bilica'nın tünel kazmasını bekliyorlarmış."

Sanal alem Fenerbahçe esprileri ile yıkılıyor!

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki tarihi anons skandalı ve sarı-lacivertlilerin sevinci internet geyiklerinde de tarihe geçti.

Aralarında Fenerbahçelilerin de olduğu bütün futbolseverler olayın şokuyla yaşadıklarını internette paylaştı ve ortaya müthiş espriler çıktı.

Bir Fenerbahçe taraftarı "Guinness rekorlar kitabına girmesi gereken görüntü! Kolay değil 55 bin kişinin şampiyon taklidi yapması kabul edelim bir ara hepimiz inandık..." yazarak olayı özetledi.

İşte ekşisözlük ve internet üzerinde dolaşan espriler:

Ajanslar: Metroda telefonları çekmeyen bir grup Fenerli taraftar, hala çılgınlarca şampiyonluk kutlamalarına devam ediyorlar...
Sazan yaz, 1907'ye gönder; konfeti atıp sahaya insinler!
Dünyada yapılan en aptalca hareketler listesine ilk sıradan girmiştir, 55 bin kişi boru mu.
Konuyla ilgili Aziz Yıldırım açıklama yapmış: Biz Barcelona'nın şampiyonluğuna seviniyorduk!
Fener taraftarının timsah yürüyüşü onlarca yıl bile geçse unutulmayacak komedidir. Ayrıca yazıktır, adamların yüzü açık seçik meydanda.
Bilim dünyasını ayağa kaldıran yürüyüştür. 'İnsan sazandan mı geliyor?' yoksa diye telaş kaplamış isviçreli bilim adamlarını. Yürüyüş bilim literatürüne sazan yürüyüşü olarak geçmiş.
Türkiye'de Fenerbahçe'nin neden antipatik bulunduğunun da cevabıdır. 5 dakikalığına şampiyon olduğunu sanıyorsun ve o kısacık anda hoplayıp zıplamak yerine rakibini tiye almaya kalkışıyorsun. Sonra da "en büyük olduğum için sevilmiyorum" diyorsun. Hayır canım işte sevilmemenin sebebi o hareketinde gizli.
Timsah yürüyüşü de yapılmış bu sırada. Şahanesiniz, kapak değil bambaşka birşey olmuş bu size. Sonuna kadar hak edilmiştir.
Muhtemelen orada 'iki geliyor iki' demek isterken heyecandan 'iki iki' demiş ve masum Fenerbahçe taraftarının duygularıyla oynamıştır.
Omza alınan futbolcuyu anonstan sonra yere atmak!
Anonsçunun tarihe adı altın harflerle yazılmıştır.
'Fenerbahçe taraftarı tarafından kovalanmış ama yakalanamamış' diye söylentiler aldığım yıllarca muhabbeti yapılacak bir garip adam.
Maçı izleyen milyonların Fenerbahçe'ye gülmesine sebep olmuştur, sağolsun, varolsun.
Bunun altından Fenerbahçe taraftarı olmayan biri çıkarsa yeminle müzeye kaldırmak gerek, helal olsun derim.
Vicdan azabından sadece bu gece değil her gece uykuları kaçacak olan, 7 sülalesine kadar kulakları çınlatılmış bahtsız kişi. Beşiktaşlıların bir oyunu olabilir mi diye düşünüyor insan.
Yediği küfürü, yiyeceği dayağı geçtim eğer adam fanatik Fenerli'yse, Fenerbahçe'nin belkide gol olabilecek bir pozisyonunu yedi. Kim olduğu ortaya çıkmasa bile, yeterince vicdan azabı çekecektir.
Hangi akla hizmet bu anonsu yaptı bilmiyorum ama iyi ki de yaptı, 2-3 dakikalığına da olsa sevindi garibanlar, sonuçta hiç sevinememekten iyidir. Umarım FB yönetimi yaptığı bu hatadan hemen döner ve bu adamı tekrar işe alır.
Ne şampiyonluk sevincidir ne de kupa sevinci. Başka bir sevinçtir işte, adı konulamaz.
Fener stadında ikincilik sonrası yaşanan sevinç! Akıllara durgunluk veren, çılgıncasına kutlanan büyük bir olay. O kadar konfeti, sahaya inenler falan, futbolcusundan, masörüne, teknik direktöründen kaleci antrenörüne hakedilmiş bir başarı. Bu kadro ikinciliği haketmişti, böyle bir coşku olmalıydı, nitekim oldu da...
Tek kelimeyle yarmıştır.
İzleyenlere 'bi kitle bu kadar mı komik olur' dedirten sevinç. Hakkaten çok farklısınız, ne kadar da doğru demişssiniz, biz ve diğerleri derken. Hakkaten siz ve diğerleri hacı!
Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı kazanması, 4 büyükler dışında 1 Anadolu takımının şampiyon olmasının ardından Türk futbol tarihinin önemli olayları arasına girmiştir.
Ne sinema ne tiyatro ne de alemde bir gece, en büyük eğlence Fenerbahçe.
Fenerbahçe'nin şampiyon olamamasından daha iyi ne olabilirdi? Fener stadında ikincilik sonrası şampiyon olduğunu sanan Fenerlilerin sevinci ve arkasından gelen büyük hüsran olabilirdi!
O kadar hazırlık yaptık boşa gitmesin diyen, israfı sevmeyen taraftardır.
En azından mevcut duruma yabancı değiller. Sadece uzatma 12 dakika daha azdı o kadar.
Kardeşim hala seviniyorsan uyarayım istedim, şampiyon olamadınız.
Kadıköy'de Hıdrellezi kutlamaktadırlar.
Demek ki neymiş? Son düdük çalmadan caddeler süslenmezmiş.
Şu an itibari ile kolonya yardımıyla Kadıköy'ün çimenleri üzerinde ayıltılmaya çalışılan kitle. Kameranın gösterdiği kadarı ile en azından bir 15-20 tanesini sayabildim.
Olmayan şampiyonluğa sevinerek artık cidden dünyaca tanınmış bir takımın taraftarları oldular.
Playstation'ı kapatın.. Hadi yataklarınıza.
F.Bahçe'yi Rekorlar Kitabı'na sokacak olan olay.
Adamlar boşuna mı hazırlık yaptı? Bırakın 2 dakika sevinsinler.
Fenerbahçeli futbolcular stattan çıkmak için Bilica'nın tünel kazmasını bekliyorlarmış.
Atkı 19,95 TL, forma 89 TL, maç bileti 100 TL, Fener'in ŞAKAdan şampiyonluk sevinci paha biçilemez...
'Fenerbahçe Şampiyon' anonsuyla sahaya inip sevinen taraftarlardan jet yalanlama: Bilica'nın eştiği çukura bakıyorduk.
Bir maç ancak bu kadar ironik bir sonla bitebilir dedirten ve Fenerbahçe taraftarı olmadığıma bir kez daha şükrettiğim maçtır.
Şampiyon olamadın bari rezil olma.