Abone Ol

Şahsiyet dizisi 4. bölümü ne zaman?

PUHU TV'nin yeni dizisi Şahsiyet'in yeni bölümü merak konusu oldu. Peki dizinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şahsiyet dizisi 4. bölümü ne zaman?

PUHU TV'nin yeni dizisi Şahsiyet çok hızlı başladı. İlk üç bölümü birden yayınlanan dizinin yeni bölümleri heyecanla bekleniyor.

ŞAHSİYET 4. BÖLÜM NE ZAMAN?

Milliyet'in haberine göre Şahsiyet dizisi 4. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İlk üç bölümü izleyici ile buluşan dizinin yeni bölüm tarihi ile ilgili net bir bilgi verilmezken, önümüzdeki günlerde fragmanın yayınlanması bekleniyor.


ŞAHSİYET DİZİSİNİN KONUSU

Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul’un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu’nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâh’ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır. Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder.

Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir. Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh’ın aldığı cinayet kararı, Nevra’nın hayatını da tamamen değiştirecektir.

Yönetmen: Onur Saylak

Yapımcı: Ay Yapım

Oyuncular: Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Hüseyin Avni Danyal, Necip Memili, Müjde Ar