MedyaFaresi MedyaFaresi

Sabah yazarı Uluç'tan TRT'ye: Derhal kovulmalıdır

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, TRT Müzik'e sert sözlerle yüklendi. Uluç,TRT Genel Müdürü ve TRT'nin bağlı olduğu bakanlığa da seslenerek, Kenan Bölükbaş'ın kovulması gerektiğini söyledi.

Eklenme: 27 Mayıs 2020 17:42 - Güncelleme: 27 Mayıs 2020 17:50

RT Müzik kanalında günler öncesinden duyurulan birçok yayının hiçbir açıklama yapılmadan kaldırıldığını söyleyen Hıncal Uluç, "TRT Müzik Genel Sanat Yönetmeni denen zat, kimden torpillidir ki, yazılanlara aldırmaz, şikayetleri okumaz ve bol maaşlı makamında boş oturur? Be adam, telefona uzanıp bir emir vereceksin, hepsi o? Buna üşenir mi, insan olan?" ifadelerini kullandı.

TRT Genel Müdürü ve TRT'nin bağlı olduğu bakanlığa da seslenen Uluç, Kenan Bölükbaş'ın kovulması gerektiğini söyledi.

İşte Hıncal Uluç'un ilgili yazısı:

Bayram boyu alay edildik!..

Aynen öyle.. Bayram boyu alay etti TRT Müzik bizimle.. Bayram boyu dalga geçti.. Baştan sona band, baştan sona video yayında, ilan edilen program bu kadar hiçe sayılır mı?

Günler öncesinden duyurulan ve meraklısına ona göre plan, program yaptıran bir yığın yayın, hiçbir açıklama yapılmadan, hiçbir özür dilenmeden kaldırılır, yerine saçma sapan bir şey, laf ola, saat dola, konur mu?

Hepsi band, hepsi video, reklamı meklamı da olmayan bir yayın, on dakika, 15 dakika sarkar mı?. Kaydedeni var, merakından, sevgisinden.

Programa iki satır içerik konmaz mı?

Yazının devamı için TIKLAYIN