MedyaFaresi MedyaFaresi

Saadet Partisinden Korona çözümü: Faiz, içki, eşcinsellik yasaklansın

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesi ve Milli Gazete yazarlarından İsmail Hakkı Akkiraz, koronavirüsten korunmak için yasaklanması gereken şeyin “büyük günahlar olduğunu” söyledi.

Eklenme: 18 Mart 2020 20:06 - Güncelleme: 18 Mart 2020 20:10

Geçmişte Saadet Partisi'nin genel başkan yardımcılığı görevini de yapmış olan Akkiraz’ın köşesinin ilgili kısmı şöyle:

Koronavirüsten korunmak için yasaklanması gereken şey, işlenen büyük günahlardır. Yazının başında zikredilen hadiste bildirilen, faiz, içki, kumar, israf, zina, eşcinsellik ve materyalist eğitim yasaklanmalı, Spor Toto, Milli Piyango idareleri, domuz çiftlikleri kapatılmalı, içki fabrikalarının faaliyetleri durdurulmalıdır. Allah’ın gazap ettiği ne varsa terk edilmelidir.

Allah’ın razı olduğu ne varsa, onlara da yönelmek gerekir. İslam, bulaştırmaz tedavi eder. En büyük tedbir; İslam’ı din ve düzen olarak yaşamaktır. Erdoğan ve hükümeti aldığı tedbirleri Bahçeli ve Perinçek aklıyla alırsa, bu tedbirlerin içinden Cuma namazını yasaklamaktan, ilahi gazaba davetiye çıkartan büyük günahların yolunu açmaktan başka bir şey çıkmaz. Koronavirüs; bir Avrupa, batıl Batı, ırkçı emperyalizm virüsüdür. Bu virüsten ancak, “İslam aşısı” ile kurtulmak mümkündür. Bu aşının adı, Milli Görüş’tür. Satıldığı eczane ise Saadet Eczanesi’dir. Erdoğan ve hükümeti bu aşıyı, bu eczaneden tedarik edebilir. Selam hidayete tabi olanlara…