MedyaFaresi MedyaFaresi

Rusya'da vahşet! Eski eşini çalıştığı ofiste defalarca bıçakladı

Rusya’da boşanmayı hazmedemeyen adam, eski eşini çalıştığı ofiste defalarca bıçakladı. Bu olay, 2017 yılında Ümraniye'de, eski eşi tarafından otel lobisindeki kameraların önünde 40 bıçak darbesiyle öldürülen Duygu Kadakal'ı akıllara getirdi.

Eklenme: 19 Eylül 2019 14:46 - Güncelleme: 19 Eylül 2019 14:51

Rusya’ya bağlı Kuzey Osetya’nın başkenti Vladikavkaz’da yaşanan olayda bir kadın eski eşinin bıçaklı saldırısına uğradı.

Edinilen bilgiye göre, bir ofiste gişe memuru olarak çalışan kadının yanına gelen eski koca 6 ay önce boşandığı karısıyla tekrar konuşmak istedi. Fakat kadın eski kocasının talebini reddetti. Bu kez eski karısının cep telefonunu eline alan eski koca karısının mesajlarını okumaya başladı. Karısının kendisine hiç aşık olmadığını savunan eski koca, savunmasız karısına sözlü şiddete başladı.

DEFALARCA BIÇAKLADI!

Kadın korktukça daha çok bağıran eski koca bu kez belindeki bıçağı çıkararak sandalyede oturan kadını bıçaklamaya başladı. Bıçak darbeleri alan adın kendisini savunmaya çalışsa da başarılı olamadı. Gözü dönen eski koca karısının vücuduna ve kafatasına bıçak darbelerini indirdikten sonra ofisten çıktı.

İşte o video...

HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Yerde kanlar içinde kalan kadın ise hastaneye kaldırıldı. Talihsiz kadının hayati tehlikesinin devam ettiği, eski kocanın yakalanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Kadının çalıştığı ofisin güvenlik kameralarının çalıştığı anda yaşanan vahşetin görüntüleri basına servis edildi. 

DUYGU KADAKAL'I AKILLARA GETİRDİ

Bu olay, 2017 yılında Ümraniye'de, eski eşi tarafından otel lobisindeki kameraların önünde 40 bıçak darbesiyle öldürülen Duygu Kadakal'ı akıllara getirdi.

OLAY

Ümraniye’de 14 Nisan 2017 tarihinde meydana gelen olayda iddiaya göre, aralarındaki anlaşmazlıklar nedeniyle eşi ile ayrı yaşayan ve boşanma aşamasında olan 2 çocuk annesi Duygu Kadakal, E.D. isimli arkadaşıyla bir otele gitti. Bu sırada eşinin otele girdiğini gören Hakan Kadakal da peşlerinden içeriye girdi. Otelin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıyan görüntülerde, Hakan Kadakal, otelin lobisinde bir süre eşi ile tartıştı.

Tartışma sırasında bir anda sinirlenen Hakan Kadakal, belinden çıkardığı ve bir beze sarılı olan bıçak ile defalarca eşini bıçakladı. Bu sırada otelin lobisinde bulunan 3 kişi ise koşarak dışarıya kaçtı. Eşini defalarca bıçaklayan Hakan Kadakal, son bir darbe ile bıçağı eşinin sırtına sapladıktan sonra otelden ayrıldı. Olay yerine gelen ambulans ile sırtında bıçak saplı olduğu halde hastaneye kaldırılan Duygu Kadakal, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Olayın ardından kaçan ve bir gün sonra yakalanan Hakan Kadakal savcılıktaki ifadesinde, eşiyle birkaç dakika tartıştıklarını, eşi edepsizce konuşunca, yanında taşımayı alışkanlık haline getirdiği bıçağı çıkarıp defalarca saplağını, pişman olduğunu söyledi.

Etiketler : video, haber, rusya