Abone Ol

Rüşveti peşin vermeyi seven Reza Zarrab sosyetik güzel Dilara Altıntop ile evlenmiş

Reza Zarrab’ın Bursalı sosyetik isim Dilara Altıntop ile Miami'de evlendiği iddia edildi. Zarrab, daha önce ünlü sanatçı Ebru Gündeş ile evliydi ve çiftin 11 yıllık evliliği 2021 yılında sona ermişti.

Rüşveti peşin vermeyi seven Reza Zarrab sosyetik güzel Dilara Altıntop ile evlenmiş

Reza Zarrab’ın Bursalı sosyetik isim Dilara Altıntop ile evlendiği haberi magazin dünyasında büyük yankı uyandırdı. Çiftin Miami’de gerçekleşen özel bir törenle dünya evine girdiği iddia ediliyor. Bu sürpriz evlilik, sosyal medyada ve magazin camiasında geniş yer buldu.

Reza Zarrab Kimdir?

Reza Zarrab, 12 Eylül 1983’te Tebriz’de doğdu. Dubai’de finans ve para piyasalarında faaliyet gösteren Zarrab, Türkiye’ye geldikten sonra çeşitli sektörlerde yatırımlar yaptı. 2010 yılında ünlü sanatçı Ebru Gündeş ile evlendi ve bu evlilikten Alara adında bir kızı oldu.

2013 yılında Türkiye’de yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarında gözaltına alınan Zarrab, 2016 yılında ABD’de banka dolandırıcılığı ve kara para aklama suçlarından tutuklandı. 2017 yılında itirafçı olarak serbest bırakıldı. 2021 yılında Ebru Gündeş ile 11 yıllık evliliği sona erdi.