MedyaFaresi MedyaFaresi

Rus polisi FOX Haber'in canlı yayınına müdahale etti

Medyafaresi.com özel haber- FOX Haber ekibinin Moskova'dan yaptığı canlı yayına Rus polisi engel oldu. İsmail Küçükkaya'nın programına Moskova'dan bağlanan Tülay Ünal Öçten'in canlı yayını sırasında bakın neler yaşandı?

Eklenme: 05 Mart 2020 09:52 - Güncelleme: 05 Mart 2020 10:07

Rusya'daki Putin Erdoğan görüşmesini takip eden FOX Haber Ankara Temsilcisi Tülay Ünal Öçten, sabah FOX Çalar Saat programında Moskova'dan canlı yayın yaptı.

İsmail Küçükkaya'nın sorularını yanıtlayan Tülay Ünal Öçten, Rus polisinin kameranın önüne geçerek müdahale etmesi nedeniyle canlı yayını bitirmek zorunda kaldı.

Tülay Ünal Öçten, canlı yayındaki zor anlara rağmen son ana kadar İsmail Küçükkaya'ya tarihi görüşme öncesi yaşananları anlatmaya devam etti. Ancak, Rus polisi Tülay Ünal Öçten konuşurken kameranın önüne geçti.

Canlı yayına engel oldu

Öçten'in Küçükkaya'ya son olarak, "Yayınımızı bitirelim, çünkü bizim için gün uzun, daha sonra da yayın yapmak istiyoruz" dediği duyuldu.

İsmail Küçükkaya ise yayının ardından, "Ne kadar güçlü olursanız olun, petrolünüz olsun, doğalgazınız olsun asıl önemli olan ne kadar demokrasinizin güçlü olduğudur" diyerek Rus polisine tepki gösterdi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

MEDYAFARESİ.COM ÖZEL