MedyaFaresi MedyaFaresi

Rothschild ailesinin lüks yatında 20 gün kaldım! Türk aşçı Emine Gülşen Sarıcan ilk kez konuştu

Medyafaresi.com Özel Haberi: Dünyaca ünlü Türk kadın aşçı Emine Gülşen Sarıcan, geçtiğimiz günlerde gizemli bir telefon aldı. Ardından kendisini dünyaca ünlü Rothschild ailesinin malikanesinde buldu. Ünlü aşçı o 20 günde bakın neler yaşadı?

Eklenme: 27 Eylül 2016 22:22 - Güncelleme: 28 Eylül 2016 10:55

Emine Gülşen Sarıcan, Türkiye'nin dünyaca ünlü kadın aşçısı.. Güzel kadın aşçı, yurtdışında aşçılık yarışmalarında Türkiye'yi gururla temsil ediyor. Bu yarışmalardan birinde gizemli bir telefon alıyor. Arayan kişi uçak biletinin alındığını belirtiyor ve Fransa'nın Nice kentine davet ediyor. 

Emine Gülşen Sarıcan, uçaktan indiğinde kendisini Rolls Royce ile karşılayan Rusları görüyor. Gittiği süper lüks malikanede ve ardından 20 günlük deniz seyahatinde milyarder Rotschild ailesine ve konuklarına birbirinden güzel yemekler yapıyor..

Dahası Erdoğan ve Putin'in görüşeceğini tüm dünyadan ve Türkiye'deki insanlardan 3 gün önce öğreniyor..

Bakın o süper lüks yatta başka neler yaşanmış?

İŞTE EMİNE GÜLŞEN SARICAN'IN AĞZINDAN O HİKAYENİN DETAYLARI..

Geçen kış, İngiliz LUIS'in 2600 yataklı gemisi Thomson Majesty gemisinde tek Türk'tüm... Dünyada Cruise Line Gemilerindeki ilk kadın executive sous şef olarak 4 ay Kanarya Adaları'ndaydım. İspanya, Fas, Portekiz'e Funchal gezisi yapan bir gemiydi.

2016 şubat ayında yurda dönüş yaptım.

Temmuz ayında 15 gün bir İngiliz şirket ile Meksikalı çok önemli ve gizli bürokrat ve iş adamını ağırladık.

Tam Montenegro'da taksi bekliyordum ki, Rusya'dan arandım. Kim olduklarını ve şirket ismini söylemediler. Ama beni ön görüşme için Cap je ferrat Fransa'ya çağırdılar, sadece 1 gün için.

O gün biletlerim alındı ve ben Genova'ya uçtum. Toplu taşıma aracı kullanmayacağımı söylediler, havaalanına indiğimde Rus plakalı beyaz bir Rolls Royce ile beni bekleyen dev gibi Rus bir koruma ve şoför vardı.