Abone Ol

Ru dizisinde rol alan Meryem Uzerli'nin cesur sahnesi sosyal medyada olay oldu!

Muhteşem Yüzyıl dizisinde 'Hürrem' karakterine hayat vererek hafızalara kazınan Meryem Uzerli’nin yeni dizisi 'Ru', 24 Mayıs’ta GAİN’de izleyiciyle buluştu. Dizide Meryem Uzerli’nin gerçekleştirdiği sevişme sahneleri ise gündeme oturdu.

Ru dizisinde rol alan Meryem Uzerli'nin cesur sahnesi sosyal medyada olay oldu!

Çekimleri Urla’da gerçekleştirilen dizi 8 bölümden oluşmakla birlikte dikkat çeken bir oyuncu kadrosuna ev sahipliği yapıyor. Meryem Uzerli’nin başrolünde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Burak Berkay Akgül, Hira Koyuncuoğlu, Emre Karayel, Gökay Türkmen, Zafer Algöz, Şevval Sam, Derya Alabora, Gonca Vuslateri, Kartal Can Ermiş, Beril Kayar ve Sevgi Temel yer alıyor.

Dizide, Uzer ve kendisinden 10 yaş büyük Reyyan’ın aşk hikayesi anlatılıyor. Uzer, annesi kanser hastası olan üstün zekalı bir çocukken Reyyan ise eşiyle birlikte Ru isimli bir restoranı işletmektedir. Reyyan Uzer’e aşık olur ve yaş farkına bakmadan Uzer’i çok sever. Hem Uzer hem de Reyyan büyük bir çevre baskısı görse de aşkından vazgeçmiyor.


RU DİZİSİNİ NEREDEN İZLEYEBİLİRİM

RU'nun yaratıcısı olan Taylan Yapıcı, senaryoyu Yeşim Çıtak'la birlikte kaleme aldı. Dizinin yapımcılığını Fatih Aksoy ve Yiğit Şardan, yönetmenliğini ise Bahadır Karataş ve Burak Çaldır üstlendi.

Dizi şu anda dijital yayın platformu Gain üzerinden izlenebiliyor.