Abone Ol

Rihanna'ya mastürbasyon videosu gönderip evine gitti!

Yeni albümü 'Anti'yi geçtiğimiz günlerde yayınlayan dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın başı bir süredir onu adım adım izleyen hayranıyla dertteydi.

Rihanna'ya mastürbasyon videosu gönderip evine gitti!

Dünyaca ünlü 27 yaşındaki müzisyen Rihanna'nın başı uzun zamandır tacizci bir hayranıyla dertteydi. TMZ'nin haberine göre, geçtiğimiz Haziran ve Nisan aylarında ünlü yıldıza ölüm tehditleriyle dolu tweet'ler atan hayranı, bu kez çizmenin boyunu aştı.

EVİNİN ÖNÜNE KADAR GELMİŞ

Rihanna'ya mastürbasyon videosu gönderip evine gitti! - Resim: 1

Twitter'da Ralph Alexander ve Alec Mercer isimlerini kullanan hayranı, ünlü yıldızın Los Angeles'ta bulunan evinin önünde bir selfie çekerek, fotoğrafını şu notla yayınladı: 'Evinin önündeyim.'

Rihanna'ya mastürbasyon videosu gönderip evine gitti! - Resim: 2Benzema ve Rihanna'nın 30 bin dolarlık yemeği

Aynı adam, birkaç ay öncesinde Rihanna'ya 'Seni öldürdüğümde kendimi daha iyi hissedeceğim' yazmış, 'Silah kullanacağım, lisansımı da almak üzereyim' diye eklemişti!

MASTURBASYON VİDEOSU YOLLAMIŞ

Ünlü yıldızın evinin önünde çekilen fotoğraf bardağı taşıran son damla oldu. Bunun üzerine araştırma yapan polis, Rihanna'nın sapığını yakaladı ve onu tedavi görmesi için bir psikiyatri kliniğine sevketti. Araştırmalar içinde yine aynı adamın, ünlü yıldıza 15 dakikalık bir masturbasyon videosu da yolladığı ortaya çıktı.

Rihanna'ya mastürbasyon videosu gönderip evine gitti! - Resim: 3Rihanna: Benzema ve Hamilton ile seks için birlikte oldum

Ünlü yıldıza yakın kaynaklar, Rihanna'nın bu nedenle 'hayatının korkusunu' yaşadığını doğruladı.

RIHANNA FOTOGALERİ