MedyaFaresi MedyaFaresi

Rabia Selamı Vermeyen AKP'li Başkana Erdoğan'dan Tepki

Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin Rabia selamına eşlik etmedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan nasıl tepki verdi?

Eklenme: 19 Ocak 2021 11:48 - Güncelleme: 19 Ocak 2021 12:50

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman, Aydın, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Kilis, Manisa, Mardin ve Muş'ta gerçekleşen AKP İl Kongrelerine video konferans yöntemi ile katıldı.

Kongrede Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin arasında geçen diyalog gündem etkisi yarattı.Kaynak Yeniçağ: Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin Rabia selamına eşlik etmedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan bakın nasıl tepki verdi

ODA TV'de yer alan habere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP İl Kongrelerine video konferans yöntemi ile katıldı. Kongrede Erdoğan ile Adıyaman İl Başkanı arasında geçen diyalog sosyal medyada gündem oldu.

Kongrede konuşan Erdoğan, “Adıyaman İl Başkanımız Mehmet Dağtekin'i görmek istiyorum" dedi. Dağtekin mikrofonu eline alırken Erdoğan’ın “Rabia” selamı verdiği görüldü.

Dağtekin konuşmaya başlarken Erdoğan’ın “Rabia” selamına karşılık vermedi. Bunun üzerine Erdoğan, “Selamı unutmayalım. Bizim selamı biliyorsunuz değil mi? Bunu unutmayalım” diye konuştu.

Olay üzerine diğer il başkanlarının da 'Rabia' selamı verdiği görüldü.