Abone Ol

Psikiyatrist Arif Verimli, Müge Anlı'dan Şevki Sözen Yüzünden Ayrılmış

Prof. Dr. Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrıldığını twitter üzerinden takipçilerine duyurdu. Bir takipçisinin sorusu üzerine ayrılığının sebebinin Şevki Sözen olduğunu doğruladı.

Psikiyatrist Arif Verimli, Müge Anlı'dan Şevki Sözen Yüzünden Ayrılmış

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının psikiyatristi Prof. Dr. Arif Verimli twitter üzerinden programa veda ettiğini açıkladı. Attığı tweet aldında bir takipçisiyle konuşması ise ayrılığın gerçek nedenini ortaya çıkardı.

Arif Verimli'nin Veda Mesajı

Prof. Dr. Arif Verimli, ayrılıkla ilgili yaptığı ilk açıklama şu şekilde:

"Sevenlerim, Dostlarım; 12.02.2021 tarihi itibari ile 2008 yılından bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan'a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm bütün ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım'a çok teşekkür ederim.

Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim yaşam tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum. Kimseye kırgın değilim, herkese gönülden başarılar diliyorum... Saygılarımla..."

Psikiyatrist Arif Verimli, Müge Anlı'dan Şevki Sözen Yüzünden Ayrılmış - Resim: 1

ASIL SEBEP TAKİPÇİSİNİN YORUMU ÜZERİNE ORTAYA ÇIKTI

Yaklaşık 13 yıldır ekran karşısına çıkan Arif Verimli, paylaşımında ayrılık sebebini kişisel hassasiyetlerine dayandırdı.

Ancak geçtiğimiz günlerde program arkadaşı Prof. Dr. Şevki Sözen'le yaşadığı tartışma, sosyal medya kullanıcıları tarafından hatırlatılınca, gerçeği açıklamak zorunda kaldı. Verimli, takipçisinden gelen, "Hocam siz Şevki hoca yüzünde ayrıldınız değil mi? Kırgınlığınızın sebebi bu." yorumu üzerine, "Evet, teşekkür ederim." diye konuştu.

Psikiyatrist Arif Verimli, Müge Anlı'dan Şevki Sözen Yüzünden Ayrılmış - Resim: 2