MedyaFaresi MedyaFaresi

Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar sağ kurtulabilecek mi?

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölümü ile bu hafta yine kaldığı yerden devam edecek. Yılların efsane dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 281. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Eklenme: 26 Ocak 2016 18:33 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 02:58

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu, bu sezon da perşembe akşamlarının en çok izlenen yapımı olmayı başardı. 13 yıldır ekranda olan Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta 281. yeni bölümü ile ekrana kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 281. yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Başrollerinde Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü için heyecan dorukta.

KURTLAR VADİSİ PUSU 281. BÖLÜM FRAGMANI

Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Polat Alemdar ile Gölge sonunda teke tek dövüşüyor. Polat, Gölge’yi KGT elemanlarının mezarlığına götürür. Burada ikili arasında büyük bir hesaplaşma yaşanır! Gölge'yi arkadaşlarının gömülü olduğu mezara götüren Polat "Burada benim canlarım, kardeşlerim yatıyor. Sen bir asa için onları öldürdün" der. Peki Gölge ile büyük bir hesaplaşmaya giren Polat, bu büyük savaştan bir kez daha sağ kurtulabilecek mi? Tüm bu soruların cevapları ve çok daha fazlası, 28 Ocak Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Kurtlar Vadisi Pusu'nun 281. yeni bölümünde.

Kurtlar Vadisi Pusu, yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de Kanal D'de!

Geçen haftanın finalinde Polat Alemdar büyük bir ihanete maruz kalmıştı. Zeynep, Polat Alemdar'ı Gölge'nin kucağına atmış ve Polat Alemdar'ın etrafını saran Gölge'nin adamları onu etkisiz hale getirmişti. Zeynep'ten böyle bir ihaneti beklemeyen Polat ise tamamen savunmasız bir şekilde Gölge'nin eline geçmiştir.