Abone Ol

Pelin Öztekin yeni imajı ile Hayat Şarkısı'nda!

Kanal D’nin, farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken, çok yakında ekrana gelecek olan yepyeni dizisi “Hayat Şarkısı” nın Zeynep karakterine Pelin Öztekin hayat verecek.

Pelin Öztekin yeni imajı ile Hayat Şarkısı'nda!

Yapımını Most Production'ın yaptığı, yapımcılığını Gül Oğuz-Mustafa Oğuz’un üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı ve senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı dizinin Zeynep karakterini canlandıran Pelin Öztekin'i görenler tanıyamayacak.

Verdiği kilolarla ve yeni görünümü ile dikkat çeken Öztekin, dizide Hüseyin’in (Tayanç Ayaydın) eşini oynuyor. Zeynep (Pelin Öztekin), babasının ve Bayram’ın çıkarları gereği eve gelin gelmiş.

Hüseyin’e görür görmez aşık olmuş. Özel bir kolej mezunu olan Zeynep, Hülya’nın hayatlarına girmesi ile değişmeye başlar. Hülya’yı kıskanan Zeynep, aile ve kocasına kendini gösterme çabasına girer.

Şimdiye kadar daha çok komedi dizilerinde görmeye alıştığımız Pelin Öztekin, bu defa ters köşe bir rolle seyircinin karşısına çıkıyor.

Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını,  kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan “Hayat Şarkısı” çok yakında Kanal D’de.

Pelin Öztekin yeni imajı ile Hayat Şarkısı'nda! - Resim: 1