Abone Ol

Pelin Öztekin Melis Sezen'i Ti'ye Aldı: Seyirci Kahkahaya Boğuldu

Pelin Öztekin, Ayta Sözeri’nin sahne aldığı mekana Şebnem Ferah’ın Sil Baştan şarkısı ile damga vurdu. Heyecanlanan Öztekin Melis Sezen taklidi ile herkesi güldürdü.

Pelin Öztekin Melis Sezen'i Ti'ye Aldı: Seyirci Kahkahaya Boğuldu

Ünlü oyuncu Pelin Öztekin, önceki gece Ayta Sözeri’yi dinlemeye gitti. Sahneye çıkan Pelin Öztekin, Şebnem Ferah’ın Sil Baştan şarkısını seslendirdi.

 "MİKROFONU TUTUYORUM ÇÜNKÜ ELİMDE"

Yoğun ilgi gören Ayta Sözeri konserine gelenler arasında oyuncu Pelin Öztekin, Oğulcan Engin ve kız arkadaşı Miray Daner de yer aldı. Ayta Sözeri'nin sahnesine çıkarak Şebnem Ferah'ın "Sil Baştan" şarkısını söyleyen ve seyirciden büyük alkış alan Pelin Öztekin ise şarkının sonunda "Şimdi elimde mikrofon tutuyorum çünkü elimde" diyerek Melis Sezen'in Altın Kelebek'teki sözlerine atıfta bulundu.

MELİS SEZEN NE DEMİŞTİ?

5 Aralık'ta düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreni'ne katılan ve ödüle layık görülen oyuncu Melis Sezen, özel tasarım elbisesini yanı sıra yaptığı konuşmayla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Konuşurken heyecanlanan oyuncu, ödülünü göstererek "Bunu tutuyorum çünkü elimde" dedi. Sezer'in bu sözleri de sosyal medyada konuşulmaya devam ediyor.