Abone Ol

Özgür Özel'in İfşa Ettiği Eminimsi Emin Şen'in FETÖ Paylaşımları Ortaya Çıktı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in iddialarından sonra Türkiye'nin konuştuğu isim haline gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun danışmanı Emin Şen'e ait olduğu iddia edilen "eminimsi" hesabının eski paylaşımları ortaya çıktı.

Özgür Özel'in İfşa Ettiği Eminimsi Emin Şen'in FETÖ Paylaşımları Ortaya Çıktı

2010 ve 2011 yıllarında yapılan paylaşımlarda, "Haydarpaşa cemaat işidir. Anıtkabir 2023 yılında yakılacak." ve "Fethullah Gülen gelecek, birlikte tepeden KTÖ'nün (Kemalist Terör Örgütü) Galatasaray'daki eylemlerini seyredeceğiz."

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in açıkladığı iddialarından sonra Emin Şen, Türkiye'nin gündemine bomba gibi düştü. Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun danışmanı olduğunu söylediği Emin Şen'in bakanlıktan yüzbinlerce dolarlık ihaleler aldığını, 8 bin kişilik bir troll ordusu ile bakanlık çalışanlarına sosyal medya eğitimleri verdiğini iddia etti.

ESKİ PAYLAŞIMLARI ORTAYA ÇIKTI

Özel'in Emin Şen'e ait olduğunu öne sürdüğü "eminimsi" hesabının 2010 ve 2011 yıllarında yaptığı paylaşımlar ortaya çıktı. Tweetlerde ilginç ifadeler yer aldı.

ANITKABİR 2023'TE YAKILACAK

Paylaşımlar şu şekilde: "Haydarpaşa cemaat işidir. Anıtkabir 2023 yılında yakılacak.

GALATASARAY'DAKİ EYLEMLERİNİ SEYREDECEĞİZ

"Fethullah Gülen gelecek, birlikte tepeden KTÖ'nün (Kemalist Terör Örgütü) Galatasaray'daki eylemlerini seyredeceğiz eheh."

BAKANLIK MÜŞAVİRİ DEĞİLİM

Özgür Özel'in iddialarından sonra Emin Şen, "Ben bakanlık müşaviri değilim. Komple faturaların önemli kısmı başka şirketlere ait. Avukatım hazırlık yapıyor. Süleyman Soylu'ya danışmanlık verdiğim doğru. Resmi müşavirlik, memurluk yaptığım iddiaları doğru değil. Söylediklerinin hemen hepsi hezeyan. Bu arada yanlış bir şey yaptı. Başka bir şirketin faturalarını koydu. Koyduğu faturaların çoğu CHP'li belediyeler. O şirketler de açıklama yapacak. Özgür Özel dersine çalışmadan çok büyük hata yaptı. Müsaade ederseniz avukatlarım hazırlık yapıyor."