Abone Ol

Özge Özder'den flaş açıklama: Mucize Doktor kadrosundan çıkarıldım

Mucize Doktor dizisinin kadrosundan çıkarılan oyuncu Özge Özder'den bir açıklama geldi. Özge Özder, dizinin kadrosundan ayrılmasının kendi kararı olmadığını söyledi, topu yapımcıya attı.

Özge Özder'den flaş açıklama: Mucize Doktor kadrosundan çıkarıldım

Mucize Doktor dizisinin Kıvılcım'ı Özge Özder'in sürpriz bir kararla kadrodan çıkarılmasına sosyal medyada tepki yağdı.

Twitter hesabından bir açıklama yapan Özge Özder, kadrodan kendi isteğiyle ayrılmadığını ifade ederek "Çıkan haberlerde ki 'ayrıldı' başlığı çok yanıltıcı. Karar benim değil ve sizden çok daha fazla üzgünüm" dedi.

Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verilen ve yeni sezon çekimlerine önümüzdeki haftalarda başlanacak olan Mucize Doktor'un kadrosunda; Taner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Hazal Türesan, Reha Özcan, Murat Aygen gibi isimler yer alıyor.

Özge Özder'den flaş açıklama: Mucize Doktor kadrosundan çıkarıldım - Resim: 1Mucize Doktor'un Kıvılcım'ı Özge Özder cesur pozlarıyla Instagram'ı sallıyor

Özge Özder'den flaş açıklama: Mucize Doktor kadrosundan çıkarıldım - Resim: 2

Dizinin kadrosundan hikayeye sonradan dahil olan Damla karakterine hayat veren Merve Dizdar da çıkarıldı.

Özge Özder'den flaş açıklama: Mucize Doktor kadrosundan çıkarıldım - Resim: 3Mucize Doktor'un Damla'sı Merve Dizdar kimdir? Merve Dizdar nereli?

Özge Özder'den flaş açıklama: Mucize Doktor kadrosundan çıkarıldım - Resim: 4Özge Özder kimdir? Özge Özder nereli ve kaç yaşında?