Abone Ol

Özdağ, İktidara Ağır Konuştu: Konya'da Üretilen Tüfekler Kime Satılıyor? Canınız Cehenneme!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ hakkında iç savaş iddiaları sebebiyle İçişleri Bakanlığı tarafından suç duyurusunda bulunulacağı açıklanmıştı. Özdağ, İçişleri Bakanlığı'nın bu ifadelerine karşı açıklama yaptı ve Konya'da üretilen otomatik tüfeklerin kimlere dağıtıldığını sordu. İşte detaylar

Özdağ, İktidara Ağır Konuştu: Konya'da Üretilen Tüfekler Kime Satılıyor? Canınız Cehenneme!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanlığı'nın kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasına ilişkin partisinin genel merkezinde açıklamalarda bulundu.

Özdağ konuşmasında, İçişleri Bakanı İsmail Çataklı'ya yönelik iddialarda bulundu.

Çataklı için 'İçişleri Bakanlığı ile işi olan bütün avukatlar senden övgüyle bahsediyor' diyen Özdağ, 'Çok iyi iş takibi yapıyorsun, aldığın her işi sonuçlandırıyorsun. İsmail Çataklı, göç il müdürlüklerindeki torpil odalarına ne kadar işlem yolladın? Bugün benimle ilgili suç duyurusunda bulunacağını söyledin, aktif terör kodu olanları, İsmail Çataklı, havaalanından nasıl ve ne karşılığında geri aldırdın? İsmail Çataklı, aktif terör kodu olan adamları, havaalanından ne karşılığında geri aldırdın, ülkeye soktun?' ifadelerini kullandı.

Özdağ ayrıca, Konya'da üretilen otomatik tüfekler olduğu iddiasında bulunarak, 'İçişleri Bakanlığı, Zafer Partisi ile mücadele edeceğine, Konya'da üretilen otomatik tüfeğin kimlere, kimler tarafından dağıtıldığını açıklasınlar. Yoksa biz açıklayacağız' dedi.

 

İçişleri Bakanı başta olmak üzere, ülkeyi yöneten kadrolar, gaflet, delalet, hıyanet içindedir' ifadelerini kullanan Özdağ, 'Görevde tutulması ülke için milli güvenlik tehdidi haline gelmiştir' dedi.

Özdağ şöyle devam etti:

'Ülkemize, 10 binlerce Afgan ordusu mensubu geldi, nerede bu Afgan ordusu mensupları şimdi? 122 bin Suriyeliyi kaybettik diyorsunuz! Kurşun kalemden mi bahsediyorsunuz! Bir de kayıt altına almadıklarınız var.

Böyle bir ortamda Zafer Partisi, Türkiye'nin bir iç çatışmaya, amacı büyük Kürdistan olan bir iç savaşa sürüklenmemesi için bu göç politikası, vatandaşlık verme politikası, bu ekonomik harcamalar yanlıştır uyarısı konusunda da suç duyurusunda bulunuyorsunuz. Canınız cehenneme sizin!  Sonuna kadar, bu 10 milyon sığınmacı ve kaçağın vatanlarına dönmesinin mücadelesini yapacağız.'