Abone Ol

Ozan Güven'den Flaş Karar

eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’un açtığı dava sürecinde Cunda Adası'na yerleştiği haberleriyle gündeme gelen oyuncu Ozan Güven evini tamamen boşalttı.

Ozan Güven'den Flaş Karar

Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darbettiği iddiasıyla açılan davası devam eden Ozan Güven gözlerden uzak yaşamak için İstanbul Levent’teki evinden bir süreliğine ayrılmıştı.

Posta gazetesinin haberine göre; Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bulunan Cunda Adası'na taşınan 45 yaşındaki oyuncunun, evi tamamen boşaltması dikkat çekti. Önceki gün Ozan Güven'in Levent'teki evinin kapısına yanaşan kamyona, içeride ne var ne yoksa yüklendi ve Cunda’ya götürüldü.

En son rol aldığı ‘Babil’ dizisinin kadrosundan çıkarılan oyuncunun, Deniz Bulutsuz ile davası sonuçlanana kadar mesleğine dönmeyeceği öğrenilmişti.

Oyuncu Ozan Güven ile eski sevgilisi sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz arasında yaşandığı iddia edilen darp olayına ilişkin davanın görülmesine Ocak 2021'de başlanmıştı.

Hakim karşısına çıkan Ozan Güven, oyunculuk yaptığını ve aylık 5 bin TL geliri olduğunu söylemişti. Deniz Bulutsuz ise eğitim danışmanı olduğunu ve aylık 20 bin TL geliri olduğunu belirtmişti.

Ozan Güven'den Flaş Karar - Resim: 1