MedyaFaresi MedyaFaresi

Oyunu kullanan Sezen Aksu sandık görevlilerini güldürdü!

Yenilenen İstanbul seçimi için oyunu kullanan Sezen Aksu, sandık görevlilerine “Şurada herkesin içinde basıverem mi?” diyerek espri yaptı.

Eklenme: 23 Haziran 2019 12:42 - Güncelleme: 23 Haziran 2019 11:45

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, yeniden yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde oyunu kullanmak için Beykoz’daki Sedat Simavi Ortaokuluna geldi. Ünlü sanatçı Aksu, okulda bulunan gazetecilere dönerek “Yine bekliyorsunuz nöbetçiler” dedi.

Minik serçe, okulda kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını geri çevirmedi. Okuldaki çocuklarla da sohbet eden Aksu’nun oldukça neşeli olduğu gözlendi.

Minik Serçe'nin oy pusulasını aldığı sırada sandık görevlilerine “Şurada herkesin içinde basıverem mi?” diyerek espri yapması sınıftakileri güldürdü. Mührü oy pusulasında biraz taşan Minik Serçe sandık görevlilerine, “Başıma bir iş gelmeyecek değil mi?” diye sordu. Görevliler de “Diğer partiye sıçramadıysa bir şey olmaz” dedi.

Okulda bulunan gazetecilere günaydın diyen Aksu, kendisine günaydın demeyen gazeteciye esprili bir şekilde sitem etti. Aksu’nun gazeteciye “Günaydın diyorum cevap alamıyorum, suratıma bakıyorsun” demesi renkli anlara sahne oldu.

Aksu, zarfı sandığa atacağı sırada kendisine 'Poz verir misiniz?' diyen basın mensuplarına esprili bir şekilde, "Poz veremem, bıraktım o işleri." diye yanıt verdi.

Etiketler : sezen aksu, seçim oy