Abone Ol

Oyuncu Seda Fettahoğlu parkta ölü bulunmuştu: Seda Fettahoğlu'nun ölümüyle ilgili yeni gelişme

Çocuklar Duymasın dizisindeki rolüyle tanınan İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu hayatını kaybetti. Seda Fettahoğlu neden öldü?

Oyuncu Seda Fettahoğlu parkta ölü bulunmuştu: Seda Fettahoğlu'nun ölümüyle ilgili yeni gelişme

İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu'nun ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Beyoğlu'ndaki bir parkta ölü bulunan Fettahoğlu'nun başından silahla vurulduğu ve cesedinin yanında bir tabanca ile boş kovan bulunduğu açıklandı.

Beyoğlu'nda Gümüşsuyu Ömer Avni Mahallesi 10 Aralık Şehitler Parkı'nda sabah saatlerinde yürüyüş yapan bir kişi, bir kadının başından silahla vurulmuş olduğunu gördü.

İhbar üzerine bölgeye gelen sağlık görevlileri, kadının hayatını kaybettiğini belirledi.

Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, cesedin 44 yaşındaki Seda Fettahoğlu'na ait olduğunu tespit etti.

Cesedin yanında bir tabanca ile boş kovan bulundu.

Seda Fettahoğlu'nun cesedi, incelemelerin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Şehir Tiyatroları'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Tiyatromuzun değerli oyuncusu, canımız Seda Fettahoğlu'nu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Acımız çok büyük. Şehir Tiyatrosu ailemizin, sevenlerinin, dost ve yakınlarının başı sağ olsun" denildi.

Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Seda Fettahoğlu, tiyatro oyunculuğunun yanında seslendirme yapıyordu. Televizyon yapımlarında da rol alan Seda Fettahoğlu son olarak, Çocuklar Duymasın dizisinde yer almıştı.

SON PAYLAŞIMI YÜREK BURKTU

Fettahoğlu'nun 4 gün önce Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafına "Yaşamı sev bedeni koru" notunu yazdığı görüldü.

SEDA FETTAHOĞLU KİMDİR

1979 yılında Trabzon'da dünyaya gelen Fettahoğlu, 1997'de Trabzon Anadolu Lisesi'nden, 2002'de de Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. İngilizce bilen Seda Fettahoğlu, tiyatronun yanında seslendirme de yapıyordu.

Fettahoğlu kariyeri boyunca, İstanbul Şehir Tiyatroları'nda birçok oyunda rol aldı. Sihirli Annem ve Çocuklar Duymasın dizisindeki rolleriyle ünlendi.