MedyaFaresi MedyaFaresi

Oral seks kavgası büyüyor

İlahiyatçı Ali Rıza Demircan, 'Oral seks konusunda' kendisini eleştiren Cübbeli Ahmet Hoca'ya çok sert cevap verdi. Cübbeli Hoca'ya acıdığını ve dua ettiğini söyleyen Demircan, '' Adam meczub ve dengesiz'' dedikten sonra ağlamaya başladı.

Eklenme: 09 Kasım 2015 14:05 - Güncelleme: 03 Nisan 2016 06:50

İleri derecede oral seks sosyal medyayı salladı

Saba'nın sorusuna ilginç cevap! 'İleri derecede oral seks!' VİDEO

İslam'a göre oral seks haram mı?

Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya'nın konuğu olan İlahiyatçı Demircan önemli açıklamalarda bulundu.

Cübbeli Hoca'nın bir proje adamı olduğunu iddia eden Demircan, "Cübbeli Ahmet meczup ve bir projedir. Saldırmadığı adam yok, Ali Rıza Demircan. Süleyman Ateş. Bayrakltar Bayraklı. Mustafa İslamoğlu. Meşhurum eserlerim var diyerek ondan bana saldırıyor. Bilimle kıyas ettiği zaman kendisini aczi ortaya çıkıyor. Gelmiş geçmiş ihtiras sahiplerinde zirve. Bu adama acıyorum ben, dua ediyorum.'' dedi.

"CÜBBELİ HOCA'YA ACIYORUM"

Ali Rıza Demircan, Cübbeli Hoca’nın bazen şirke girdiğini anlatarak, ' İnanın şirke girip çıkıyor. Allah'a ortak koşmanın içine girip çıkan bir adam, dengesiz ama yine de mümin kardeşimdir diyorum secdeye vardığımda gözyaşlarıyla buna dua etmişimdir. Allah'ım bu na hidayet ver diye. Adam meczub, dengesiz.Cübbeli hocaya, bana yakışan dua etmektir, herkese olduğu gibi. Yani ne yapmalıyım beddua mı edeyim. Edemiyorum dilim varmıyor. Benimle alakalı konuşmalarının hepsi yalan, hepsi iftira, hepsi cehalet'' diye konuştu.

GENELEVDEN BİR KADIN MESAJ ATINCA HOCA AĞLADI

Tahir Sarıkaya'nın ''Hocam genelevinde bir bayan mesaj attı. 'Yaptığım iş günah biliyorum, ama hocamdan yardım istiyorum, Muta nikahı yapabilir'miyim'?'' sorusuna Demircan ağlayarak şunları söyledi:

"Sevgili kardeşim genelevde ki kadın da bizim insanımız. Yarın bu genelevde çalışan kadın kalkar, Rabbimizin huzurunda ben bu ülkeyi yönetenlerden, Ali Rıza Demircan'dan, Diyanet İşleri Teşkilatın dan şikayetçiyim. Niye bu ülkenin düzenini adam gibi bir düzen haline getirmediler. Ne diyeceğiz ? Benim bu kardeşime söyleyeceğim şudur. Ben aktör değilim Müslümanım. Benim hep bu genelevde çalışan kadınlar konusu ızdırabımdır. İçim yanıyor kendimi sorumlu hissediyorum, gücüm yetmiyor."

VATAN