Abone Ol

Ömür Gedik karakoldaki olayı anlattı: Acun Ilıcalı da tehlike altında

Sosyal medya hesabından paylaştığı papağana işkence videosu ile kan donduran Murat Özdemir, gelen tepkiler üzerine gözaltına alınmıştı. Şikayetçi olmak için karakola giden Ömür Gedik, Acun Ilıcalı'nın da tehlike altında olduğunu söyledi

Ömür Gedik karakoldaki olayı anlattı: Acun Ilıcalı da tehlike altında

MasterChef yarışmasıyla adını duyuran Murat Özdemir, dün akşam sosyal medya hesabından papağana işkence ettiği görüntüleri yayınladı. Kısa sürede olay olan görüntülerin ardından gözaltına alındı.

Olayı yakından takip eden Hürriyet gazetesi yazarı ve şarkıcı Ömür Gedik, Murat Özdemir'in sürekli 'Acun' diye bağırdığını ve ünlü ismin tehlike altında olduğunu söyledi.

"ACUN TEHLİKE ALTINDA"

Bütün geceyi karakolda geçiren Ömür Gedik, bugün de Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk oldu.

Karakolda yaşanan olayları anlatan Gedik, "Sürekli yukarı bakarak 'Acun, Acun' diye bağırıyor. Acun'un tehlike altında olduğunu düşünüyorum" dedi.

Ömür Gedik karakoldaki olayı anlattı: Acun Ilıcalı da tehlike altında - Resim: 1Murat Özdemir'in kuşa işkence görüntülerine büyük öfke! Acun Ilıcalı: Bu insan müsveddesi...

Ömür Gedik sözlerine şöyle devam etti:

Başka bir karakola gidip şikayetçi olduk, sonra da Murat ve papağanın olduğu karakola gittik. Papağan bir odada, Murat da onun iki yan odasındaydı. Hayvan karanlık bir odadaydı; yanına bir insan girdiğinde korkunç şekilde bağırmaya başlıyordu. O kadar korkmuş ki travma geçiriyordu. Hayvan kötü niyetli olmadığını anlayınca sakinleşiyor; yanına oturdum, konuştum.

"GETİRİN O KUŞU PİŞİRİP YİYECEĞİM"

Murat sağlık muayenesine gidip geri geldiğinde 'Acun Acun' diye bağırmaya başladı. Polislere korkunç bir direnç gösterdi. Kuşla aynı karakolda ve bağırmaya devam ediyor. Hayvan sevenlerin bir kısmını Murat'ın evinin önünde bekliyor. Murat polislere sorgu sırasında, 'Getirin o kuşu pişirip yiyeceğim. Spor yapıyorum proteine ihtiyacım var' dedi.