MedyaFaresi MedyaFaresi

O Ses Türkiye'de sürpriz evlenme teklifi

TV8'de yayınlanan 'O Ses Türkiye'den elenen Gamze Dursun adlı yarışmacı, "Nişanlım bana evlenme teklifi edecekti" diyerek herkesi şaşırttı. Jüri üyesi Hadise, ikili için balayı sözü verdi.

Eklenme: 03 Mart 2017 19:38 - Güncelleme: 03 Mart 2017 20:02

Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği 'O Ses Türkiye' yarışmasında ilginç bir olay yaşandı. Çapraz düellolarda elenen Gamze Dursun, nişanlısıyla iddiaya girdiğini belirterek, "Elenirsem nişanlım bana evlenme teklifi edecekti ve iddiayı kazandım. Acun Bey'in izni olursa bir evlenme teklifi eder diye düşünüyorum" diyerek, nişanlısını sahneye davet etti.

Evlenme teklifi etmesi istenen Dursun'un nişanlısı, diz çöküp "Yanıldım. Benim şampiyonum sensin. Çok hazırlıksız yakalandım. Aşkım benimle evlenir misin" dedi. 'Evet' yanıtının ardından ikili, sahnede duygusal anlar yaşadı.

ACUN ILICALI: BEN DE HEYECANLANDIM

Yarışmanın sunuculuğunu da yapan Acun Ilıcalı, "O Ses Türkiye sahnesinde bir ilki yaşıyorum. Şu an ben de heyecanlandım" ifadelerini kullandı.

HADİSE'DEN BÜYÜK JEST

Yarışmacının evlenme teklifi alması karşısında çok duygulanan jüri üyesi Hadise, ikili için anlamlı bir jest yaptı. "Balayınız benden, nereyi isterseniz yardımcı olacağım" diyerek, ikiliyi sevindirdi.