Abone Ol

Elizabeth Hurley: O elbiseyi giymeseydim daha değerli bir oyuncu olabilirdim

Sadece ünlü sevgilisinin değil giydiği elbisenin de katkısıyla bir gecede bütün dünyanın dikkatlerini üzerinde toplayan Elizabeth Hurley'den ilginç bir itiraf geldi.

Elizabeth Hurley: O elbiseyi giymeseydim iyiydi

Mail on Sunday gazetesine konuşan Hurley "Belki de o gece daha ağırbaşlı bir elbise giyseydim, kariyerim çok daha farklı şekillenebilir ve ben daha  çok ciddiye alınan bir oyuncu olabilirdim" dedi.

Elizabeth Hurley, 1994'te, o dönemde birlikte olduğu Hugh Grant'in başrollerinden birini paylaştığı Dört Nikah Bir Cenaze filminin Los Angeles'taki galasının konukları arasındaydı.

Elizabeth Hurley: O elbiseyi giymeseydim daha değerli bir oyuncu olabilirdim - Resim: 1

Grant ile el ele kırmızı halıya çıkan Hurley, bir anda gecenin bütün konuklarından rol çaldı. Bunun nedeni de üzerindeki elbiseydi.

ELİZABETH HURLEY'İN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Elizabeth Hurley bana striptiz yaptı, seviştik!

Elizabeth Hurley: O elbiseyi giymeseydim daha değerli bir oyuncu olabilirdim - Resim: 2

Versace tasarımı olan bu elbise, derin ve cüretkar dekoltesiyle daha o dakikadan itibaren "kırmızı halıya damga vuran elbiseler" arasında tarihe geçti. O sırada 29 yaşında olan Hurley de bir anda magazin basınının manşetlerine çıktı.

Elizabeth Hurley: O elbiseyi giymeseydim daha değerli bir oyuncu olabilirdim - Resim: 3

Benzer bir elbise yıllar sonra Lady Gaga tarafından da giyildi.

Bir süre önce 50 yaşına giren Elizabeth Hurley de dönüp geriye baktığında o geceyi "Belki de o siyah elbise yerine daha ağırbaşlı bir kıyafet giyseydim kariyerim başka türlü şekillenecekti" diyerek değerlendirdi.

Hurley " O gece daha farklı bir görüntü sergileseydim belki de Ulusal Tiyatro'ya katılıp daha değerli bir oyuncu haline gelebilirdim" dedi.

Elizabeth Hurley: O elbiseyi giymeseydim daha değerli bir oyuncu olabilirdim - Resim: 4

Hurley, Hint asılı işadamı Arun Nayar ile 2007 yılında evlendi. İngiltere ve Hindistan'da yapılan görkemli törenlerle evlenen çift 4 yıl sonra boşandı.

Şu sıralar The Royals adlı dramada Kraliçe Helena karakterine hayat veren Elizabeth Hurley, röportajda ilk kez hayatında hiç kimse olmadığını da sözlerine ekledi.

17 yaşından bu yana hep bir sevgilisi olduğunu, hiç yalnız kalmadığını belirten Hurley, son bir yıldır ise hiç romantik ilişki yaşamadığını anlattı.


Elizabeth Hurley: O elbiseyi giymeseydim daha değerli bir oyuncu olabilirdim - Resim: 5 Hurley bir dönem de Shane Warne ile nişanlıydı. Ama ondan da ayrıldı.

Uzun süre birlikte olduğu Hugh Grant ile ayrılmalarına rağmen dost kalmayı başaran Elizabeth Hurley, bütün eski sevgilileri için aynı durumun geçerli olduğunu dile getirdi.


Elizabeth Hurley: O elbiseyi giymeseydim daha değerli bir oyuncu olabilirdim - Resim: 6 Hurley'in Steve Bing ile ilişkisinden Damien adında bir oğlu var. Oğlunun vaftiz babası da eski sevgilisi Grant.

Hurley "Eski sevgilileriniz sizin hayatınızın bir parçası olur, siz de onların hayatının. Birlikte inişler ve çıkışlar yaşamışsınızdır. Bu yüzden onlar aileden biri gibi olur. Ama gün gelip ayrıldığınızda onları "fotoğraflardan kesip atmazsınız, ya da hiç konuşmamak gibi bir yolu seçmezsiniz" diye konuştu.